Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Manapság mennyit illik adni...

Esztu81 kérdése:

Manapság mennyit illik adni fogadott orvosnak, illetve fogadott szülésznőnek?

Figyelt kérdés
Magánrendelésre járok az orvosomhoz terhesgondozásra ahol mindig fizetem az aktuális árat, ő azt mondta, neki ez a kérdés (szülés után mennyit?) ,nagyon kínos, nem szeret beszélni róla, rám bízza. A Szent Istvánban fogok szülni októberben. Lesz fogadott szülésznőm is, de még nem tudtam nekiszegezni a kérdést. Mekkora összeget ildomos adni szerintetek manapság (ha netán ő is úgy állna hozzá, mint az orvosom. Az orvos ajánlotta személy szerint a hölgyet)

2018. jún. 16. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Az alkalmankénti díj tízszeresét a dokinak.
2018. jún. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az Istvánban szültem és az orvosom szó szerint ugyan ezt mondta ill. utána a szülésznő is akit ő ajánlott (lehet pont ugyanaz volt, ki tudja).

Általában a terhesgondozás 10x orvosnak és 40-50 a szülésznőnek szokott lenni de az Istvános kismamák Facebook csoportban tudsz érdeklődni konkrétumokról.

2018. jún. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%

Undorito rendszer fizetsz a vedelemert tiszta maffia

Kozben az eu romokban

2018. jún. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Nekem a szülésznő mondta, hogy ő általában a fogadott dokinak fizetett összeg felét kéri, de ha nekünk az igy már túl sok, akkor adjunk annyit, amennyit gondolunk.


Amúgy nálunk is a doki ára a terhesgondozás 10x-se volt.

2018. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Kedves hármas....ha teged ejjel, almodbol felebresztve behivnanak dolgozni, bemennel ingyen?
2018. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az orvos a gondozási díj tízszeresét kérte, erről számlát is kaptam!


Szulesznom nem volt, mert koraszülött lett a babám és két nappal előbb szuletett, mint ahogy terveztem felkérni a szilrsznot. Szuleszno barátnőm azt mondta, hogy 30-50000 Ft között szokott kapni.

2018. jún. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

5.valaszolo

Igen bemegyek ezert kapom a fizetesem

Bemegyek mert hivnak

Kulfoldon nincs halapenz megalazo

Soha nen fogadjuk el nem vagyunk eladoak

2018. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is úgy hallottam h 10x eset kell fizetni. De nálunk mégsem így kèrte a doki. Magánrendelés 12000 ft / alkalom volt, a szülésre meg azt mondta 80-90000. Mi 90000 et adtunk. A szülésznőnek 40000 ret. Ő nem mondott árat. Ez volt másfél éve.
2018. jún. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Első gyereknél ügyeletes orvos és szülésznő volt bent, de nekik is adtam, igaz, nem ekkora öszegeket.Sajnos így megy ez. Lehet, olcsóbb lenne 5-600 ezret előre befizetni egy magánklinikán, és abban minden benne van. Eddig kb 200-nál járunk félidőben, és állami kórház lesz 😒
2018. jún. 17. 09:46
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Én mikor bevittek szülni akkor az ügyeletes orvosnak adtam 20ezret,a szülésznőnek 10ezret.

Kinyalták a s...em.2-300ezret adni túlzás!

2018. jún. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!