Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésnél vehetek fel zoknit...

Szülésnél vehetek fel zoknit (titokzokni, bokazokni)?

Figyelt kérdés

Sajnos szörnyen izzadós a lábam, illetve ekcémás is, ami nem múlik, szteroidos krémmel nem akarom kenni. Tudom, hogy nem ez lesz a legnagyobb problémám, de engedik, hogy vegyek fel zoknit?


35 hkm


2018. jún. 17. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem engedtek mindket szulesnel, sot, a szuloszobas listan ott volt a meleg zokni is.

Igazuk volt, hiaba volt 30 fok a szuloszoban es folyt rolam a viz, a labam ugy fazott, mintha a jegen jarnek.

2018. jún. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam volt zokni. De emellett húztak labzsakot a lábamra, ami combtövig ért.
2018. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Vehetsz fel zoknit, ha neked úgy jobb, ráadásul cikinek érzed, hogy ekcémás a lábad.

Egyébként úgyis húznak rád (varrásnál biztosan) térdig érő izémizét. Kórháza válogatja. Bocs, most nem jut eszembe, mi a hivatalos neve.

2018. jún. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :) Nem az, hogy ciki az ekcéma, inkább csak nem szeretném, hogy ott legyen csupaszon, sajnos hajlamos gombásodni is a lábam, tehát a higiénia miatt kérdeztem.
2018. jún. 17. 19:41
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Rajtam is volt zokni, aztán mielőtt lekötözték a lábamat húztak rá zsákot is
2018. jún. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mezitláb szültem mindkétszer (téli és tavaszi gyerekek), mert baromi meleg volt a szülőszobán, és még a fürdőkádba is bementem többször ázni. De a szülésznőm mondta, hogy mindenképp vigyek zoknit, mert sokaknak fázik a lába szüléskor. Nekem varráskor se húztak semmit a lábamra.
2018. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Csaszarnal nem engedik a zoknit
2018. jún. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Nálunk engedik. Volt császárom, hüvelyi szülésem és 5 nőgyógyászati műtétem. Zokni mindig volt rajtam. Bár a legutolsó műtétnél ahogy szíjaztak le a kengyelbe, úgy éreztem, hogy meggyullad a lábam. Állítólag az egyik altatáshoz használt gyógyszer mellékhatása volt. Mondtam a dokimnak, ha nem lenne már rajta a zsák a labamon, akkor megkérném, hogy vegye le a zoknimat.

2018. jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem lehetett, előre közölték. Mondjuk nem is akartam volna. Varráskor se húztak rá semmit.
2018. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk lehetett zoknit húzni, három szülésemnél mindig volt rajtam alacsony szárú bokazokni.
2018. jún. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!