Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38. héten ezek normális...

38. héten ezek normális tünetek? Ezek lennének a jóslófájások? Első babámat várom.

Figyelt kérdés

3 napja fáradtabb vagyok. Hamarabb kifáraszt a mindennapi teendő, fáj a derekam, elől szurkáló menzesszerű görcseim vannak a hasam naponta többször keményedik. Néha rendesen belenyilal a puncimba és fáj. Főleg délután este érzem ezeket.Este nehezen alszok el sokszor felkelek sehogy sem jó már feküdni. Ezek már a jóslófájások? Nem elviselhetetlen de az tény hogy eddig nem igazán éreztem ilyen csak pár napja kezdődtek.

Előre is köszönöm a válaszokat!

38+2 kismama



2018. jún. 25. 09:58
 1/3 VeDi84 ***** válasza:

Szia! Minden, amit leírtál, természetes már ebben a terhességi korban. És igen, valószínűleg ezek már jósló fájások, illetve tágulnak odalent a dolgok, készül a tested a szülésre.

Pihenj amennyit csak tudsz, később erre még kevesebb lehetőséged lesz. Könnyű szülést kívánok!

2018. jún. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

36/2hkm vagyok..a frontok óta ugyanigy érzem magam

Kitartást és könnyű gyors szülést neked!!

2018. jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet. 37+2 napos vagyok és 4. Babát váró. Kitartást :)
2018. jún. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!