Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a szex 2 szülés után?

Milyen a szex 2 szülés után?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mindenhol csak azt lehet olvasni hogy megváltozik a rendszeresség egy baba érkezése után, másképp néz a férfi a nőre vagy fordítva... Stb. De mi van azzal a kényes témával hogy ha nagyon ki tágul a hüvely és már nem lesz olyan mint régen. Vajon a férfi őszintén elmondjam ezt vagy inkább titkolja és másfelé kacsint? Nekem van már egy 4 éves lányom. Álom szülés volt 2 óra alatt meglett, nem vágtak és minden vissza állt 2 hónap alatt a helyére. Ugyanolyan maradt a hüvelyem mint azelőtt de ugye ez nem biztos hogy most is így lesz. Meg várandós vagyok de kicsit tartok ettől. Van valakinek tapasztalata? Köszönöm
2018. júl. 5. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Intim torna! Egy 40-es nőnek alapból tágabb a hüvelye már, mint egy 16-18 évesnek.. Ne aggodalmaskodj. Aki emiatt elhagyja a feleségét,párját, gyermekeinek az anyját, arra csak fel kell adni a kabátot, és becsukni utána az ajtót.
2018. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
A szüléstöl NEM tágul ki a hüvely tartósan, pár hónap alatt az eredeti méretre visszahúzódik. Akinek nem, annak nem a szülés miatt tágabb a hüvelye, hanem amiatt, hogy a medencefenéki izmok ellazultak és ezeket nem használja rendesen a nö. Ez ellen az intimtorna jó
2018. júl. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Hát...én még csak 20 éves vagyok viszont nemrég született a kisfiam (4hónapja) 4725g volt a születési súlya, nem vágtak nagyon minimálisan repedtem csak de a szex ennél jobb talán sosem volt mint most.
2018. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Olvastam az intim tornáról már az első babámnál és gyakoroltam is de csak terhesen, utána egyáltalán nem. Csak bízom benne hogy most is a szülés után vissza áll minden. Biztos hogy fogok intim tornázni szülés után. Szerencsére nem vagyok tág típus. 29 évesen azért szomorú is lennék ha mégis.
2018. júl. 5. 21:27
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Az intimtornát terhesen is lehet, söt ajánlatos is végezni megelözésképpen, ugyanis sokkat több kárt okozhat maga a terheség, mint a szülés.

Ettöl függetlenül egyáltalán nem "kell" a terhesség-szülés miatt tágabbá válni, de ez részben alkati dolog is.

Én 40 fölött és négy szülés után is igen szük vagyok, ezt már többször megjegyezte a nögyógyász is, mert a legkisebb müszerrel tud csak vizsgálni.

2018. júl. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Nekem spec jobb, mint valaha, a legnagyobb változás, hogy nem akkor vagyunk együtt, mikor akarunk, hanem mikor a gyerekek "hagyják".
2018. júl. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért azt kizártnak tartom,hogy 4 hüvelyi szülés után szűk vagy,ez lehetetlenség.
2018. júl. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!