Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mas is jobban felt a tobbedik...

Mas is jobban felt a tobbedik szulestol, mint az elsotol?

Figyelt kérdés
Harmadik babamat varom, de most felek a legjobban, hiaba messze meg a szules. Eloszor feltem, mert ki tudja, milyen lesz, es jobb volt, mint amire szamitottam. Masodszor nem paraztam ugy, viszont sokkal rosszabb lett, igy most harmadszor eleg rossz emlekekkel vagok neki. Hasonlo tapasztalatok? Jol jonne egy kis biztatas.

2018. júl. 9. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Nekem az első volt szörnyű. Így a.másodiktól már előre paráztam. Az egész terhesség alatt csak az járt a fejembe milyen lesz a szülés. Féltem nagyon. Aztán végülis egy gyors és könnyű szülésem lett. Minden várandósság és minden szülés más. Előre nem lehet tudni milyen lesz.

Azt tudom ajánlani ne félj. Halgass szülés meditációt. Én azt tettem.

2018. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En most allok a masodik elott, es inkabb az a felelmem nehogy baj legyen, mert varnak itthon.
2018. júl. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kitti85 ***** válasza:
4. és utolsó terhességem és szülésem lesz. A második és harmadik nagyon jó élmény volt és szeretném ha ez is olyan szép lenne. Szóval pozitívan állok hozzá hiszen most fogom utoljára átélni de félek is kicsit hogy ne jöjjön közbe semmi...
2018. júl. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Remelem, minden rendben lesz es hamar tul leszek/leszunk rajta 🙂
2018. júl. 10. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!