Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Váci kórház szülészete milyen?

Váci kórház szülészete milyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Aki az elmúlt 1 évben ott szült, milyen tapasztalataitok vannak róla? Első babámat 2 óra alatt szültem gátvédelemmel, de máshol. Abban a kórházban is lehet kérni? Erre mennyire figyelnek? Nincs fogadott dokim. Köszönöm
2018. júl. 11. 03:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Decemberben született a lányom Vácon. Nem indult magától, így egy hétig bent voltam, mindenkivel találkoztam. 1 doki és 1 szülésznő kivételével mindenki kedves volt, támogató és profi. A csecsemősök fele ilyen, fele olyan, de hol nem? Többedik gyereknél kb le se tojnak. Van 2 orvos, aki jobban szeret császározni, de ha minden simán megy, ők sem kötözködnek. Az osztály pár éve lett felújítva, nem vadiúj, de nem is omlik a vakolat, mint sok helyen.


Rettegtem a kórházi napoktól, de nem kellett volna, egy percig sem éreztem rosszul magam.

2018. júl. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2015-ben es most júniusban is ott szültem. Első gyereknél rutinból vágnak, most másodszorra kérés nèlkül, rohamszülésnél is tudtam gátvédelemmel szülni, az ügyeletes szülésznő rögtón mondta hogy megpróbáljuk. Se dokit se szülèsznőt nem fogadtam. A dokik jók. Facebookon van Vácon született babák csopprt ott több választ kaphatsz.
2018. júl. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. júl. 11. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!