Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülészeti osztályon ha egy...

Szülészeti osztályon ha egy szobában több anya van babával együtt, a gyerekek nem ébresztik fel egymást a sírással? Vagy milyen ez?

Figyelt kérdés
2018. júl. 11. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem, mert az újszülöttek még mélyen alszanak, zajban is.
2018. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Én négy ágyas szobában feküdtem. A 3 baba volt a kórteremben,egy volt közölük aki sokat sírt,mert nem ment a szopi,és éhes maradt.Egyik éjjel nagyon keservesen sírt,rajtam kívül senki sem ébredt fel rá. Az anyukát is én ébresztettem fel.A másik két baba meg sem rezzent tőle.
2018. júl. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
A babák nem ébrednek fel. Általában az ember maga is annyira fáradt, hogy ugyan hallja a sírást, de tud tőle aludni, már ha alvásnak lehet nevezni azt a félkómás állapotot. :)
2018. júl. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Én meg azt mondom: dehogynem! :)

Nálunk egyik elkezdte, folytatta a másik. Pedig csak kétágyasban voltam.

2018. júl. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Hát én a nap alatt semmit nem aludtam, hullafáradt voltam, alig vártam amúgy is, hogy hazamehessünk, de az állandó üvöltés rátett még egy lapáttal. Az enyém nem volt sírós, nem ébredt más babák sírására.
2018. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
3 ágyasban voltam, felváltva sírtak a babák, csak mi anyukák nen tudtunk aludni, a picik igen. Megváltás volt hazajönni.
2018. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
*3 nap alatt
2018. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

Hát akkor itt én vagyok a kivétel: 4es szobában voltunk és láncreakcióban keltek egymásra a babák. Amikor a kislányom evés után beájult és ha a legmélyebben aludt is képes volt felkelni a folyton síró kisfiúra a szobában.

A tapasztalatom amúgy az, hogy az anyukák ritkán kelnek fel más babájára, többnyire tudod melyik a tiéd és az ő hangjára pattantam.

2018. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

5 ágyasban voltam. Horror. Éjszakára be se csukhattuk az ajtót, éjjel és nappal gyerekbőgést hallgattam. Szerintem mindent elmond hogy otthon 3 napig folyamatosan csengett a fülem...

A babák amúgy nem keltik fel egymást, ilyenkor azért még elég jól alszanak(kipihenik a születést)

De szerintem kérj egyszemélyes szobát. Engem lebeszéltek róla de rettenetes volt igy.

2018. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Én voltam, aki minden neszre riadt rám viszont a fiam is rögtön. Elég patt helyzet volt 😞 és sajnos ez a szó szerint riadás még itthon is hetekig megmaradt.
2018. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!