Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki milyen betétet használt...

Ki milyen betétet használt szülés után?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy közvetlenül utánna nagy méret kell,már vettem is Tena-t. De amikor már nem olyan vészes a vérzés milyet használtatok? Én kb.15éve nem vettem semmilyet,mert nem használtam,most meg nem tudom melyik márka mennyire jó :)
2018. júl. 11. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Én is tena betétet vettem az erősebb vérzesre, illetve vettem mellé egy always éjszakai szárnyas betétet (rózsaszín a csomagolása), ha már nem lesz olyan erős a vérzés. Könnyű szülést kívánok! 🙂


39+1 hkm

2018. júl. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tenát .. de első nap kiakadtam annyira kényelmetlen volt és felesleges . Én szinte a második naptól always t használtam és még az sem tudott megtelni .
2018. júl. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak always éjszakai betétet használtam. Nem véreztem nagyon mert kapartak is, ezért elég volt, nem kellett a tena.
2018. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első pár napban, vagyis míg a kórházban voltam akkor a tena ladyt. Utána viszont always éjszakai betétet használtam. Viszont én vizelettartasi problémával küszködtem úgy 3 hónapig, szóval ha elmentel otthonról akkor szintén tena ladyt raktam be.
2018. júl. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Környezettudatos mosható intimbetétet.
2018. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tena Pants eldobható bugyit a kórházi napokon, utána Tena inkontinencia betétet az első héten végül meg már csak ultra vékony eü betétet még 1 hétig, azt hiszem Libresse volt.
2018. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Tomikatika ***** válasza:
Vettem tenat de oly felesleges volt mivel nem vereztem nagyon nagyon de azert volt. Bellat vettem a vastagot 1 2 napig a vastag kellet. Utana eleg volt a bellabol a normal ami nem vastag. De kinek mi. De nekem azt mondta a vedono h nem mindenkinek jon tul sok ver de hat nem vagyunk egyformak. De fel kell keszulni. Jo egeszseget :)
2018. júl. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 VeDi84 ***** válasza:

Szia!

Nekem első pár hónapban kellett a Tena, és sajnos még így is ért meglepetés. Viszont az tény, hogy nagyon kényelmetlen volt, a ha leültem, mivel nagyon vastag, iszonyatosan nyomta a gátsebet. Amikor jöttünk haza a kórházból már Always betétet használtam (éjszakai, lila/kék csomagolású), ezerszer kényelmesebb volt, viszont pár napig még azt is gyakran kellett cserélni.

Én sajnos az "erősen vérző" kategóriába estem, ami 2 hétig tartott, utána még 3 hét maszatolás következett.

Könnyű szülést kívánok!

2018. júl. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én chicco-t vettem a kórhazra.

Hamar gyenge lett a vérzesem. ( 10 napja szültem, már 4 napja nem a szülés betetet használom)


Allways-t vettem, az egyetlen intimbetétjét, ami nem szárnyas..



Meglepetésként ért milyen kényelmes, nem látható..

Egyenesen elgondolkodtam, hogy a tamponról átváltok, amikor nem kényes program van..


16 éve én is tampont használok

2018. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jessa óriás speciális betét. Tökéletes volt .
2018. júl. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!