Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecen Klinika. Csecsemősök,...

Debrecen Klinika. Csecsemősök, vagy anya fürdet? Ha elviszik a csecsemősök fürdetni, akkor visszakapja az előző saját ruhácskát, vagy hogy van ez? 😊

Figyelt kérdés
Vinnék saját ruhát a babának viszont nem akarom hogy eltűnjön, összekeveredjen az ottani ruhákkal
2018. júl. 13. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Csecsemős fürdet, de a szobában, a csap alatt, anyuka szeme láttára. Azt ad rá utána, amit mondasz (kincstárit vagy sajátot).
2018. júl. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1%
Ezt nem tudom elképzelni, hogy van , odaadjátok a gyereket a csecsemősnek és ő fürdeti? És ha nem adod oda? Egyszerűen nekem ez annyira fura, nyugat Európában élek, ott nincs ilyen , senki nem veszi el a gyerekemet , senki nem fogdossa meg fürdeti. Nem zavar ez titeket, hogy idegen nyúlkál a gyerekhez?
2018. júl. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2 Neked valami fóbiád van? A csecsemősöknek ez is beletartozik a munkájába. Ezért kapja a fizetését.

Nem egy hajléktalan sétál be "összefogdosni" a gyereked, hanem egy szakképzett nő.

Az hogy ezt anyuka amúgy igényli-e vagy sem az más kérdés. Nyilván egy első babánál még elkelhet a segítség az anyukának.

2018. júl. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta, 2015-ben szültem ott, illetve idén októberben is ott fogok. :)

Ahogy megfürdette a csap alatt, visszaadta a babát, és anyuka feladata volt pelenkázni öltöztetni. Ha viszel ruhát es pelenkát nyilván abba, de adnak mindent. :)

2018. júl. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok, sokat segítettetek 😍😉😊
2018. júl. 13. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!