Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki hasonló helyzetben...

Valaki hasonló helyzetben terhességi csíkokkal?

Figyelt kérdés
Bár nem sok de pár terhességi csíkom van. 3 hete szûltem az az császároztak, de sajnos a csíkok fájnak érzékenyek?! Mit lehetne velük tenni?
2018. júl. 19. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnos érdemben nem tudok hozza szólni, de a facebookon olvastam,hogy másnak is van ilyen. En elmennek a hazi dokihoz es megkérdeznem mit csinaljak. En most 27 hetes vagyok es teljesen tiszta 100%os nandulsolajjal kenem magam, meg naturland kismamakremmel, ebben van e vitamin meg mas is, hátha regenerálna. Megkerdezhetnem azt toled,hogy hanyadik honapban keletkeztek a striaid?
2018. júl. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én szerencsésnek mondhatom magam ,úgy a 37 héten szakadt szét sajnos 😑 de viccese mert a csípőmnél semmi a hasam alján van vagy pár csík.😐 én is kenntem magam drága krémmel,de úgy látszik valamennyire ténynleg használ. Mert nem lettem csúnya csíkos. Alapvetően 10 kg híztam és ráadásul most ugyan annyu kg vagyok ahonnan kezdtem a terhességemet. Ebben közre játszik szerintem a több mint 24 óra kemény vajúdás,ahol még a hajam is vizes volt,nem mellesleg utána császároztak.
2018. júl. 20. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Koszonom a valaszt!
2018. júl. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!