Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után 10 nappal elkezde...

Császár után 10 nappal elkezdett vérezgetni a sebem. Menjek ezzel orvoshoz?

Figyelt kérdés

Nagyon bevérzett a hasam a műtét után, így valószínűleg egy vérömleny talált utat magának. Nem gennyes, vagy ilyesmi, csak vér szivárog.

Én azt gondolom, hogy ezzel nem feltétlenül kell orvoshoz rohanni, majd elmúlik, ha kiürül és jobb is így, mintha bent maradna. Az orvosom nyaral, idegenhez nem szívesen mennék. Na meg a 10 napos babámat sem hurcolnám, ha nem muszáj...

Ti mit tennétek? Rosszul gondolom?


2018. júl. 20. 10:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy mennék, a heg vérzése nem normális
2018. júl. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, azonnal menj!!! A baba kibírja a hurcolást (ha nem tud rá senki vigyázni), te viszont jobb, ha elmégy!
2018. júl. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Nekem volt hasfali hematomam. Az nem tört ki, ahogy az orvosok mondták, hanem vissza kellett nyitni a sebet. Utána lett még egy, azt már nem tisztították ki. Azt mondtam, hogyha kitör, akkor menjek vissza, mert a sebet széthuzzák és gyorsan ki tud akkor tisztulni, illetve tenyésztésre ilyenkor vesznek mintát (nalunk). Végül az a hematomam szervült magától. Én mindenképp megnézetném.
2018. júl. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy "vérömlenyben" nincs folyékony vér! HA vérzika seb, akkor sörgösen menj orvoshoz, mielött nagy baj lesz belöle!
2018. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Ne menj sehova ilyen állapotban, hivj mentőt!
2018. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
51%
Úristen 🙀Azonnal orvos vagy hívj mentőt !! Ne akard a babád ilyen picinek magára hagyni !! Ő miatta menj orvoshoz mert ez nem játék !!
2018. júl. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Na ez a magyar eü

Az se erdekli oket ha veletlen kinyirnak

2018. júl. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Lázad nincs? Nekem az is volt, ráadásul nőtt a hematomam, ezért is takarították ki.
2018. júl. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
7-es nem értem mire mondod. Ez benne van császárnál a pakliban. Az orvos is ember,ő is járhat nyaralni.
2018. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
KÓRHÅZ!
2018. júl. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!