Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyákdugó távozása? Kinek...

Nyákdugó távozása? Kinek mikor, milyen, holyan?

Figyelt kérdés
Előző kislányomnál a magzatvíz elfolyása után ment el, rózsaszínes volt. Most a másodikat várom és már kórházban vagyok, hogy késleltessék mert hamarabb szeretne kibújni. 32 hetes vagyok. Ma délután egy ujjnyi sárgás tojásfehérje állagú dolog távozott, amit egy darabban papírral le lehetett szedni a betétről. Szerintetek?

2018. júl. 21. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha már úgyis kórházban vagy nem ott lenne érdemes megkérdezni?


(2 gyerekem van, egyiknél sem találkoztam nyákdugóval)

2018. júl. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenki mást állít, csupán a kiváncsiság hajt, a végkifejlet úgyis ugyanaz. :-)
2018. júl. 21. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Első gyereknél 39+4 hetesen barnás folyásom volt, eleinte nyákdugónak hittem de nem múlt el, tágulásos vérzésem volt. De azt nem tudom, hogy ment-e el vele nyákdugó vagy sem.

2. babámmal nem voltam biztos a nyákdugóban. Sárgás kocsonyás szerű valami, 38-39 hetesen pár napig részletekben, mást én nem láttam elmenni... a kiírt napon indult be a szülés. Utólag azt gondolom, csak a nyákdugó lehetett..

2018. júl. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első babámmal amúgy be is indult aznap a szülés.
2018. júl. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En láttam a nyákdugót. Az enyem véres pirosos valami volt
2018. júl. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!