Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után 2 héttel...

Császármetszés után 2 héttel normális, hogy még mindig előre van esve a hasam és olyan, mintha kb.4 hónapos terhes lennék?

Figyelt kérdés
Olyan nagynak látom felülről, oldalról, de valószínű még helyezkednek a szervek, méh húzódik vissza stb? 3-4 óránként szoptatok, de nem annyira sok van, viszont nagyon sokat eszem. Mivel tudom még segíteni, hgoy ne legyen ilyen előreeső hasam? Ha behúzom napközben többször, az például jó torna lehet a 9 hónapig ellustult hasizmoknak? Köszönöm előre is, ha vannak tapasztalatok!!

2018. aug. 2. 12:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Normális. A hathetes kontrollig ne csinálj vele semmit, hagyd alakulni. Utána vannak különböző tornák kifejezetten erre, pl. love your belly, ezeket majd lehet, miután regenerálódtál, meg összeforrt a heg.
2018. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmi koze a csaszarmetszeshez. A terhesseg miatt van, 9 honapon at nyult a hasad, benne egy 3-4 kg os gyerek.

9 honap alatt lett ilyen , 9 honap kell mig visszahuzodjon. Ez az atlag.


Genetikai is, nekem olyan szerencsem volt, hogy szules utan egy hettel lapos feszes volt. De ez igen ritka.

2018. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk híztam is egy csomót, 53-ról 72 kg-ra, de karom, lábam, mindenem elég vékony. jelenleg 60 kg vagyok és azt látom, csak a hasam ilyen pókhas, máshol nincs vész.
2018. aug. 2. 13:39
 4/14 anonim ***** válasza:

Ooo.... KÉT hete szültél!!:) 9honapig nőtt a pocak, folyamatosan.. nyugi,kell pár hónap.

Nekem mostanra lett régi a hasam (5honapja szultem) de baratnomnek pl egy ev mulva huzodott vissza.

Nemsokara szebb lesz a hasad, a masik h a hormonok miatt fogsz(lehet nem biztos, magamból indulok ki!) Puffadni, vizesedni néha pár napig

2018. aug. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Okés, biztosan a netes csodamamik zavarnak meg! :) tény, hogy csak egy átlagos nő vagyok, aki igyekszik figyelni magára, de ha úgy adódik tömöm a csokit és a legfontosabb a baba egészsége mindenképp! :)
2018. aug. 2. 16:40
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szerencsés vagyok: 3 hete volt császárom, és csak azok mondják meg, hogy nem rég még terhes voltam, akik közvetlenül ismernek. Idegenek nem.

Mondjuk én alig híztam, mert cukros lettem, és diétázni kellett. Most +3 kg van rajtam a szülés előtthöz képest.

2018. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

En sem hiztam sokat egyikukkel sem, elsovel 7 , masodikkal 4 kg!:)

Már amikor vart ossze a dokim csaszar utan, akkor az aneszteziológus már mondta h maga mintha nem is szült volna. Teljesen olyan vagyok mint voltam. Nagyon látszik a 8év sport :)

2018. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6, 7 válaszoló, de jó Nektek! Én nagyon sokat híztam, de most éppen mindenem vékony, csak a hasam nagy... és nem tudom még a belső szervek "helyezkednek", netán a víz megy még le, vagy ez háj? Nem tudom megállapítani egyelőre :)
2018. aug. 5. 13:15
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Alakul majd. 10het utan szebb lesz, figyelj h sok nasit meg zsírosat ne egyél, es igyekezz inkabb vizet inni. Már ennyivel is nagyon sokat teszel!:)
2018. aug. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Már 3 héttel vagyok utána, de még mindig nagy....
2018. aug. 7. 07:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!