Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egri kórház szülészeti VIP...

Egri kórház szülészeti VIP szobáról van valakinek friss tapasztalata/élménye?

Figyelt kérdés
Megéri? Első babás vagyok, de tartok a szobatársak és orvosok stílusától is, meg persze az egyedülléttől is. Nem tudom hogy "igényeljek"-e VIP szobát. Tudom hogy kevés van és ha akarok se biztos hogy kapok VIP szobát. Szerintetek megérné ha lesz rá lehetőség?

2018. aug. 11. 19:04
 1/4 anonim válasza:
Én 10 napot voltam bent abból 4 éjszaka volt VIP. És bárcsak minden estém ott lett volna... Én rossz alvó vagyok. Nem tudtam aludni mások mozgása, az újszülött babák sírtak (ami természetes dolog :)). És a saját sokkal tisztább és kényelmesebb mosdó és zuhanyzó minden pénzt megért nekem! Plusz oda bármikor bejöhetett a párom, és addig maradt amíg akart. Meg a család többi tagja is. Tv-t pl nem néztem egyszer sem, ilyenre nem volt idő :)
2018. aug. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alapból nem szülnék megegyszer Egerben... Csecsemősök kalap kakát nem érnek, az osztályon kB 3 olyan szülésznő dolgozik, aki emberként tud hozzád szólni, orvosok közül egyik sincsen szakmailag a toppon (szülésznő vagyok én is, nem itt csak így alakult hogy véletlen megszultem... ). Meg Vip ellátással sem kockáztatnám meg sem a gyermekem se a saját életem...
2018. aug. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
1. vagyok ismét. Nekem az életemet mentették meg... Igen, nem a tökéletes hely de azért ennyire nem kell leírni sztem. Én is szerettem volna BPn vagy Miskolcon szülni. De ahogy nálam alakult nem is működött volna a dolog hiába terveztem volna el, pedig sokat vaciláltam rajta. Egy napig vizsgáltak alaposak voltak és úgy döntöttek veszélyes várni. 10 napot voltam bent mint írtam, a csecsemősök között és a nővérek között is vannak nagyon rendesek hozzá értőek, ugyanígy az orvosok között is. Persze nem mindegy hogyan közelítessz. Az első napok nekem is rossz élmény voltak minden szempontból, de végül kellemeset csalódtam.
2018. aug. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Most szültem augusztus 1-én. Telt ház volt. Azt mondták az ott dolgozók, hogy 20 férőhelyes az osztály, ennek ellenére 25-en voltunk. 5 éjszakát voltam bent és csak az utolsó estére tudtam VIP szobába menni, mert addig végig foglaltak voltak a külön szobák. Igénylési sorrendet tartottak. 1 ember visszamondta az igénylését, így bekerültem én. Nekem 4 kialvatlan éjszaka után bármennyit megért az, hogy végre kipihenhettem magam. VIP szoba előtt egyszerűen nem lehetett pihenni a szobatársaim babájuk sírásától. Tudom, természetes a babasírás, de az én babámnak jó alvókája volt/van és nem mindegy, hogy 3 óránként ébredsz vagy gyakorlatilag egész éjszaka ébren vagy, mert az én esetemben ez volt.

Vip szobába akkor jöhettek látogatni, amikor csak szerettek volna. A 3 éves kislányommal is együtt tudtam lenni normálisan, nem úgy, mint az étkezőben/látogató szobában ülve. Nagy meleg volt, így nagyon jól jött a klíma illetve a hűtő, végre nem a felhevült vizet kellett innom.

Nagyon jó, hogy van saját fürdőszoba és WC is a szobához,így már nem kellett azt néznem, hogy a közös Wc-ben a 3 fülke közül melyik a legkevésbé koszos, véres stb... mert voltak akik a wc-t sem voltak képesek lehúzni maguk után. :(

Én mindenképpen ajánlom a VIP szobát, ha tehettem volna, akkor már az első éjszakától kezdve ott lettem volna. Hirtelen ennyi jutott eszembe, de ha bármi kérdésed van még ezzel kapcsolatban, szívesen válaszolok. ;)

2018. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!