Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti mennyire véreztetek szülés...

Ti mennyire véreztetek szülés után?

Figyelt kérdés
2018. aug. 14. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
A kórházi napokon eléggé, akkor Tena Pants eldobható bugyit használtam. Utána pedig még 2 hétig otthon de akkor már elég volt a sima eü betét is. Az utolsó 4 hétben már csak ilyen sárgás dolog jött de volt amikor 1-2 napra visszajött még a vérzés.
2018. aug. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első 2 nap éjszakai betét, 3. nap sima, 4. naptól 2 hétig a tisztasági is elég volt. Amikor először megjött utána, sokkal erősebb volt.
2018. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
császárom volt (olyankor elvileg jobban "kitakarítanak" belül), nagyon enyhe vérzésem volt 1 hétig kb, utána még egy hétig csak azért volt betét, mert néha-néha még jött kicsi
2018. aug. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mikor leszálltam a szülőágyról egy hosszú vércsíkot húztam magam után a zuhanyzóig,vicces volt mert a szülésznő odarendelte a takaritónőt aki jött utánunk a zuhanyzóig a pemzlijével. Az első napokban nagyon véreztem,zuhanyzás után mindig összekentem a padlót,zuhitálcát,törölközőt,kezdhettem előlről a mosakodást. Aztán szerencsére egyik napról a másikra szépen csökkent a vérzés mennyisége.
2018. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Császárom volt. Az első két napon eldobható inkontinencia bugyit használtam. Utána kb. 3 napig éjszakai betétet, 1 hétig simát, majd tisztaságit. Utóbbi még mindig kell, mert még mindig jön időnként rózsaszínes- véres folyás. 5 hete volt a császár.
2018. aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hüvelyi szülés és császár után is 3 napig ömlött belőlem, 2-3 óránként cseréltem az inkontinencia betétet. Utána éjszakait használtam kb 2 hétig, majd tisztaságit még 3 ill. 2 hétig. Hüvelyi után erősebben, tovább maszatoltam.
2018. aug. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

spontán szülésem volt, szinte semennyire..vagyis normál menstruációnak felelt meg

nekem alapból a havi vérzésem is kevés, szerintem összefüghet a kettő

2018. aug. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon-nagyon-nagyon véreztem hüvelyi szülés után. 3 csomag Tena betétet használtam el a kórházban töltött 4 nap alatt, folyton cserélnem kellett. Szülés után kaptam tiszta hálóinget, tiszta alátétet az ágyamra de kb 5 perc alatt mindent összevéreztem, még a lepedőt is. Zuhanyozás után törölköző a padló minden véres volt. Kb.pont a 4. mérséklődött, mielőtt haza indultunk, akkor már elég volt az éjszakai Libresse betét.
2018. aug. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hüvelyi szülésem volt. Sima Always éjszakaival indultam el,de az első után rájöttem hogy nem oké, hozattam a kórházba Tena betétet. 5 hétig véreztem, ebből kb 2 hétig kellett a Tena.
2018. aug. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!