Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen betétet érdemes venni...

Milyen betétet érdemes venni szülés utánra?

Figyelt kérdés
Van már egy 6 éves fiam.nála anno tena bastag betétet vettem de csal 2 darabot használtam el mert többet nem tudtam mert zavart hogy olyan vastag!! Most milyet vegyek??éjszakait?tudom ez nem kívánság műsor de n akarom majd kényelmetlenül érezni magam,lesz elég bajom anélkül is
2018. aug. 16. 10:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Én egyszer használatos inkontinencia bugyit vettem. Teljesen jó volt. Nem áztam át vele.
2018. aug. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Ez nagyon egyéni. Én a kórházi napok alatt felnőtt bugyipelenkát használtam,annyira véreztem,utána még egy hétig inkontinencia betétet. Egy éjszakai betét nekem semmit nem ért volna. De volt egy szobatársam,neki nem volt erősebb elmondása szerint mint egy sima menzi,és 3. nap mondta,hogy szinte nem is vérzik már.
2018. aug. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök változó.

Sokan az eldobható bugyit viszik, szinte már felnőttpelenkát...

Nekem simán elég volt az Always éjszakai 5 cseppes betét. Sosem áztam át.


Szóval ezt nehéz megjósolni, mennyire fogsz vérezni.

2018. aug. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Nekem a Tena pants vált be, de én erősen végeztem az első héten.
2018. aug. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4 gyerekem van. Always vagy bármilyen más éjszakai elég volt. Éjjel is keltem ugyanúgy szóval nem kellett hogy hosszabb időt kibírjon. A tenát utáltam hatalmas volt, és nem is szívott jól. Bocsánat a részletekért, de minden felállásnál így is úgy is elönt a téma, a tena semmivel se szívta jobban sőt...
2018. aug. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

Elso gyereknel vettem szules utani betetet, nem tenat, hanem vastag fajta drogeriasat. Borzasztoan kenyelmetlen volt, amugy is utalom a beteteket, tampont hasznaltam akkor mar vagy tiz eve. Valtottam ejszakai szarnyasbetetre, abbol tobb fajta is jo lett. Vekonyabb volt es fontos, hogy legyen eleg hosszu, mert tenyleg eros a verzes.

A masodik szuleshez megvettem a tenat, ugy hiszem, hogy a normalt es halos bugyikat vettem hozza. Ez igy sokkal kenyelmesebb volt, de az elso csomag utan mar normal betetet hasznaltam inkabb.


Oszinte leszek, en a bugyival is eleve gondban vagyok, a normal bugyit is alig birom elviselni magamon. En biztos, hogy nem vennek bugyipelenkat, jobban megkinlodnek vele, mint a vajudassal. Gyakorlatilag mar a gondolattol is hidegrazasom van...


Esetleg vegyel kizepes tenat egy csomaggal es ejszakait. En nem taraztam be egyik szules elott sem, 2 fajtatol tobbet most sem veszek. 2 csomag eleg 1-2 napra minimum, de inkabb 3-ra, addigra latom, hogy melyik jobb es a verzes milyen eros es majd a ferjem vesz olyat, amilyet kerek. Nem tudom, hogy a tied megvenne-e, az enyem siman bemegy erte a drogeriaba, patikaba, nem kenyelmetlen neki.

2018. aug. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Én tena discreet pants-el készülök. Két csomagot viszek be a kórházba illetve van itthon a fekete csomagolású alwaysből még (vetélés után kellett sajna és maradt egy majdnem teli csomag). Ha valami még kell akkor a férjemnek mondom és hoz be vagy otthonra, nem gond neki megvenni szerencsére.
2018. aug. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Én is tena pantsot vittem 3 éve. A discreet verziót. Ez érzetre sokkal vékonyabb volt, mint a tena betétek a hálós tena fix-szel, ugyanakkor sokkal jobban védett. Nem nyomott sehol, mint a vastag betét, egészen szabadnak éreztem magam vele, nem úgy mint akit "bepelenkáztak" (holott konkrétan felnőtt bugyipelenka).
2018. aug. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát akkor inkább előre bevásárolok minden félét mert a férjem ilyeneket nem vesz meg 😂😂
2018. aug. 16. 11:34
 10/12 anonim ***** válasza:
ÉN tena bugyi pelenkát vittem... igen vastag, rossz érzés hogy esetleg látják ,na de és??? Engem az jobban zavart volna ha átázok ... vagy pl minden fél-1 órában cserélnem kellett volna és nem a kisbabámmal lenni, pihenni , mert nekem nagy gátvágásom volt és sokkal egyszerűbb volt így mintha betétet használtam volna. Ráadásul kellemesebb volt benne ülni is és még a nővérek is mondták hogy milyen jó hogy ilyet hoztam .
2018. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!