Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vannak itt anyukák akik...

Vannak itt anyukák akik Győrben szültek? :-)

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi milyen tapasztalataitok vannak a szülészettel kapcsolatban? Aki nem fogadott fel szülésznőt,azzal hogy bántak az ügyeletes szülésznők? A szülőszobára is vinni kell a kismamának egy külön csomagot?Miket raktatok bele? Igazából minden információ érdekelne, 29 hetes vagyok és Győrben fogok szülni,azért kíváncsiskodok ennyire. :-) Fogadott orvosom van,viszont szülésznöt nem fogadtam.
2018. aug. 16. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek engem is érdekelnének :)
2018. aug. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szülésznők normálisak.Nekem is csak fogadott orvosom volt mondjuk a vége fele gondolkodtam, hogy esetleg mégis kellene szülésznő de felesleges lett volna ,mert téraránytalanság és farfekvés miatt császárom lett.Viszont tényleg le a kalappal az ott dolgozók előtt, mert egy rossz szavam sem lehet rájuk.

Ismerősömnek orvosa sem volt, ő is azt mondta minden műszak ,,felvonult" míg vajúdott de senkire nem lehetett egy rossz szava, se orvosra se szülésznőre.És bár olvasni ,hallani olyat, hogy a csecsemősök ,,rettenetesek" nekem egyikükkel sem volt az ott tartózkodás alatt bajom.

Könnyű szülést mindkettőtöknek.:)

2018. aug. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megnyugtató ilyet olvasni. :-) Én is sok jót hallottam az ott dolgozókról,ezért bízom is benne,hogy rendesek lesznek. Köszi,hogy leírtad a tapasztalatodat! :-)
2018. aug. 18. 07:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

6 hete szültem Győrben a második kisbabámat.

Volt fogadott orvosom, de szülésznőm az nem volt. Az ügyeletes szülésznő egy tüneményes tündér volt. Hálát adtam a jó Istennek hogy ilyen rendes szülésznőt kaptam. De akikkel találkoztam, mind nagyon rendesek és segítőkészek voltak. Az orvosok is akik vizitelni jöttek, vagy míg az orvosom nem jött, addig rám néztek, segítettek bármi volt. :-)


A csecsemős nővérekkel viszont nincsenek jó tapasztalataim. :-( Nekem nagyon nem segítettek, egy jó szavuk nem volt hozzám és volt egy-kettő akik kifejezetten bántóan viselkedtek. Azonban köztük is voltak nagyon rendesek, bízom benne hogy te is jókat fogsz majd ki. :-)


Könnyű szülést neked. :-)

2018. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!