Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 6 héttel császár után fájdalma...

6 héttel császár után fájdalmas az orgazmus. Másnál is van/ volt ilyen? Belefér még, vagy gond van?

Figyelt kérdés
2018. aug. 23. 11:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fájt, sőt... 😅 Viszont ha fájt volna, biztos visszamentem volna a dokihoz, akkor is, ha zöld utat adott már, mert nem szabadna fájnia.
2018. aug. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Nekem jó 11 hónappal ezelőtti császár után is kifejezetten ,,rosszul esik" az orgazmus.DE már sokkal jobb mint az elején szóval fog jobb lenni és igen belefér.Remélem kontroll után szexeltetek.
2018. aug. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Még nem volt kontroll, mert a dokim szabin van, és csak szeptembertől lesz. Addig nem akartunk várni, mert egész terhesség alatt el voltunk tiltva, és egyébként már semmi panaszom srm volt.
2018. aug. 23. 12:32
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
Hát jó sok eszed van, mit mondjak. Kontroll előtt szexelni... Mehettél volna az SZTK-ba is, hogy minden rendben van e.
2018. aug. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
Valahogy nem tudom sajnálni az ilyen osztonlenyeket. A dugás fontosabb, mint az egészség...
2018. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nálam nem az az 'ösztönlény kategória', aki közel egy éven át megállja, hogy nem szex-szel, majd a javasolt 6 hetet kivárva, panaszmentesen végre törődik a szexuális életével, a párkapcsolatával is...

Biztosan neked elég szökőévente egyszer, az egészségedre hivatkozva...

2018. aug. 23. 12:59
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Kibírtál egy évet, de még 2 hét nem ment volna?
2018. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%
Az indokod nevetséges. De legyen a te bajod.
2018. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
Akár gond is lehet. Nem véletlenül találták ki a 6 hetes kontrollt, ahol az orvos vizsgálat után rábólint a dologra. Remélem, hogy ennyi ésszel legalább védekeztetek. A szoptatás és a megszakítás nem az.
2018. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Nekünk Karácsonyra esett a 6 hetes kontroll, így 8 hetes volt. Mi is végig el voltunk tiltva, de megálltuk, mert meg kell állni. Nyitva lehet a méhszájad, ami miatt akár egy apró felszálló fertőzéstől is nagy baj lehet, ez tényleg nem játék. Nehéz megállni, de meg kell! Ettől függetlenül a fájdalmas orgazmus lehet természetes, nem feltétlenül jelent bajt. Várjátok ki a kontrollt vagy menj el másik orvoshoz.
2018. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!