Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti elmennétek úgy a 6 hetes...

Ti elmennétek úgy a 6 hetes kontrollra, hogy még mindig van színes folyásotok?

Figyelt kérdés
Vagy tetessem át máskorra az időpontom? Csak arra lehet, egy hónapot is kell várni.
2018. aug. 25. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
El, mivel fontos az időpont. A doki megvizsgál úgy is és levonja a megfelelő következtetésekét
2018. aug. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Elmennék, főleg hogy szerintem már nem kéne folyásodnak lenni, legalább megnézi hogy minden oké- e?
2018. aug. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sőt, akkorra már 1 nap híjján 7 hét telik el. Császáros voltam.
2018. aug. 25. 15:22
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Én elmentem. Megnézett, gyanakodott, hogy esetleg reziduum maradt bent, de semmi nem volt hála istennek.
2018. aug. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
6 hetes kontrol a legfontosabb. 6 hét kell a testnek, hogy a hormonok vissza álljanak és te rendbe gyere.
2018. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Én nem mentem, 1 hetet toltam az időponton. Még akkor is volt valamennyi, de kevesebb, akkor már mentem.
2018. aug. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Coffelia ***** válasza:

Szerintem a folyás ne tartson vissza, annak ellenére is meg tud vizsgálni.

Mi a hatodik hétre a kisfiammal együtt belázasodtunk, arcüreggyulladásom volt, és mindketten toltuk a különböző erősségű és állagú augmentineket...

Így a nyolcadik héten mentem vizsgálatra, nőgyógyászati szempontból nem volt ez gond, a dokinő azt mondta, mindenem szépen visszahúzódott. Amúgy én is véreztem még a hatodik héten, még úgy másfél hétig pluszban, itt azért vannak különbségek, és nem mindig gáz.

2018. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%

Mindenképpen.

Nekem adott rá gyógyszert, mert nem jó ha sokáig pang a vér. 2 nap után el is múlt.

2018. aug. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 VeDi84 ***** válasza:

Természetesen elmennék, mivel ahogy előttem is írták, nagyon fontos vizsgálat.

6 nappal szülés után varratszedésre is elmentem, pedig akkor nem színes folyásom volt, hanem még kőkemény vérzésem.

2018. aug. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!