Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most ezek milyen fájások?

Most ezek milyen fájások?

Figyelt kérdés
Bent vagyok a kórházban, mert túlléptem a 40. hetet. Tegnap volt vizsgálat, bő 1 majdnem 2 ujjnyira nyitva vagyok. Eléggé fájt a vizsgálat, ami után kezdődtek a fájások. Eleinte nem érdekelt azt hittem csak a vizsgálat miatt, de aztán rendszereződtek, 5 percesre, és delután 5-től este 10-ig voltak, nem múltak semmire... De nem is erősödtek, bár eléggé fájtak, gondoltam még pihizek, hátha éjszakára kell az erő... De elmúltak :( nem tudom pontosan mikor, mert néhány fájás még felébresztett, de most reggel sehol semmi...
2018. aug. 28. 06:09
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Bent vagy a kórházban. Miért nem egy hozzáértőtől kérdezed?
2018. aug. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert nem akarok feleslegesen rinyálni... Nem szeretik a hisztiseket.
2018. aug. 28. 07:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű jóslófájások voltak, az igaziak nem múlnak el, sőt csak sűrűsödnek és erősödnek.
2018. aug. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy a jóslóm nem ilyenem, azokat a pocakom tetején érzem. Ezek pedig mélyen bent és lent voltak, oldalfekvésben mintha robbantottak volna a medencémben, égető, feszítő görcsök voltak. Talán majd egy szülésznőt megkérdezek, ők kevesebbek.
2018. aug. 28. 08:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Változnak a jóslófájások is. Nézd, a szülési fájás nem múlik el, kizárásos alapon jóslófájás volt. Viszont simán lehet, hogy ma újrakezdődik és már nem fog elmúlni!

Lehet hülyeségnek tűnik de nekem ilyen megtévesztő fájásaim akkor voltak, amikor leszállt a hasam, mindkétszer.

2018. aug. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Magyarul nem tudom minek hívják, de külföldi fórumokon előfájásként emlegetik vagy hamis vajúdásként, valahol félúton a jósló és az igazi között. És van abban valami, amit mondasz, mert valószínüleg arra van, hogy bepozicionálja a babát.
2018. aug. 28. 11:15
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem jóslók voltak... csütörtökön újra jelentkeztek, akkor már szóltam. A szülésznő és nst szerint is “csak jósló”, de a doki megvizsgált és már bő 2 ujjnyinál jártam. 3 óra múlva megszületett a kislányom. Fura, közvetlen a tolófájások előtt se volt teljesen rendszeres és/vagy annyira pontos és kiszámítható, mint amennyire mondják.
2018. szept. 2. 21:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok! :)

Nekem is fájásokkal indult itthon, de rendszertelen volt. Kérdezte a férjem, hogy mikor indulunk (mert én javában tévéztem), mondtam, majd ha rendszeres lesz. Végül csak bementünk, bő két ujjnyi voltam, rá 2 óra múlva megszültem. Egyáltalán nem rendszereződtek a fájások, csak erősödtek.

A fiammal teljesen más volt, ott percre pontosan jöttek, rendes tolófájás is volt.

2018. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!