Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 8-hetes várandós vagyok. Eleg...

Fittbabazs kérdése:

8-hetes várandós vagyok. Eleg gyakran vagyok rosszúl es tudnek aludni egesz nap. Este gyomor fajasom is van néha, meg rossz kozerzet. Ez te normalis?

Figyelt kérdés
Az is erdekelne, hogy mindenhol azt irja hogy a mozgas jót tesz, kell mozogni. Ha egesz nap fáradt vagyok meg hanyok hogyan? Eléggé aggaszt hogy nem sportolok, mert elotte heti 4x jártam.

2018. aug. 29. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális terhestünetek!

Kb a 12. hétig általában elmúlik :) mozgást az első trimeszterben szerintem hanyagold inkább elővigyázatosságból. :)

2018. aug. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A mozgás alatt gyors sétára vagy begyere sétára gondoltam:) de valószinűleg az is elmarad amíg nem javul a helyzet. :)
2018. aug. 29. 11:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális az állapot, ha nem tudsz mozogni, akkor nem fogsz mozogni, pár hétig, hónapig nem baj.
2018. aug. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hülyén hangzik de tényleg tök "normális" h szarul vagy. Nekem 12.hétig vagy még tán tovább is kitartott. Utána egyik napról a másikra elmúlt. Ha nem esik most jól a mozgás inkább pihenj.
2018. szept. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!