Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » GDM-es (cukros) kismamának...

GDM-es (cukros) kismamának engedik túlhordhani a terhességet?

Figyelt kérdés
2018. aug. 29. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk speciel ha csak diétával karbantartott cukorbetegségről van szó, nincs mellette semmi más szövődmény, rendben vannak a vércukorértékek, akkor igen.
2018. aug. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha esetleg felmegy a cukor?
2018. aug. 29. 14:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahol én szültem, ott GDM-es kismamának nem engedik a túlhordást, legkésőbb a kiírt napon indítanak.
2018. aug. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem 40+4-nel fektettek volna be és 41. hétig vártak volna, ha amúgy jól az értékek. Akkor viszont mindenképp indítottak volna. Végül 40+2-re megszületett. Ez hely és orvos függő.
2018. aug. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nálunk már 38 hetesen be kell feküdni, de arról, hogy meddig várnak még nem érdeklődtem.
2018. aug. 29. 15:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem volt fogadott orvosom és az sztkba jartam terhesgondozasra. A 40.hét után kellett mar minden nap jarnom nst-re és magzatvizet is elkezdtek nezni 41nél. 41+2. napon kerültem egy olyan dokihoz aki totál kiakadt hogy én diabéteszeskent miert nem fekszek a 38. hét óta a kórházban. Persze nem rám volt mérges hanem a tobbiekre akik addig lattak. Masnapra visszarendelt befekvesre, kivizsgálás, rákövetkező nap programozott császár haránt miatt. Nulla fájásom volt.

Nem volt meszes a placenta és a 150g-os dietanak hala vegig szepek voltak az cukor eredményeim.

2018. aug. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40 hetesen már nem megy fel a cukor.
2018. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem 38. héten indítottak.
2018. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!