Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » DooDoo plüss és Bp. Sote II?

DooDoo plüss és Bp. Sote II?

Figyelt kérdés
Rendeltem ilyen plüsst, és olvastam is, hogy sokan már a kórházban elkezdik használni. Vinném én is magammal. A Sote II. Memnyire barátja ennek? Nem szólnak érte a csecsemősök?

2018. szept. 1. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

Nem Sote igaz, de Győribe én kaptam az oltásokat miatta a csecsemősöktől hogy jaj anyuka inkább a maga szívhangját kéne hallgatnia ( bocs hogy le mertem rakni 1 órára az ágyába), meg jaj szegény babákat ezért hanyagolják el ma az anyukák..

De amúgy se vált be nekünk a plüss sajnos.

2018. szept. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

Szegedre és vittem magammal azzal aludt.

Igaz én magán úton mentem egyedül voltam a szobában

2018. szept. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a Honvédban szültem 2 éve, vittem magammal, az első perctől kezdve vele volt, senki nem szólt érte, csak többen rácsodálkoztak, nem láttak még olyat. Nekünk bevált, szerettem. Szerintem simán viheted.
2018. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 VeDi84 ***** válasza:

SOTE II-n senki nem foglalkozik vele. Azt vihetsz, amit csak szeretnél. Akár még a fotós csajszit is megkérheted, hogy azzal is készítsen egy-két képet.

(Amúgy kíváncsi lennék, hogy nektek hogy válik majd be. Nekünk ugyanolyan plüss lett, mint a többi...)

2018. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!