Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jósló vagy nem jósló? 34hetes...

Jbfanfiction kérdése:

Jósló vagy nem jósló? 34hetes vagyok nem első babás tudom mit tegyek pár napja kezdődött és tanácstalan vagyok (többi lent👇👇)

Figyelt kérdés
Nah szóval szerdán kezdődött az egész lefeküdtem és borzalmasan erős hányingerem lett utána szépen lassan elkezdett szúrni a hasam alja és alul a jobb oldalam sokszor ezek eltartanak több másodpercig 30-50 mp-ig és van hogy szédülök is.. Ha lezuhanyzom vagy kádba ülök nem múlik el vagyis zuhany alatt nem érzem de az ülőfürdő közben igen aztán abba marad picit kB fél órára és kezdődik elölről minden nem lessz rendszeres viszont tegnap volt 3x6percesem aztán fél óráig semmi és aludni sem tudok ha el is alszom 1-2 órán belül felkelek a fájdalomra viszont semmi féle menstruációs görcsöm nincs hanem ezek a szurkálások a hányinger plusz leszakad az egész derekam valamint tegnap találtam egy rózsaszín foltot a bugyimon és étvágyam sincs van hogy felpuhul a székletem de 1 2 alkalom és utána vissza is áll!! 2100 volt legutóbb a méhszájam és már túl vagyunk 3 tüdőérlelő szurin is!! Szerintetek ebből lehet baba?? Vagy csak jósló?

2018. szept. 2. 14:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok bocsi elírtam első babás vagyok és nagyon NEM tudom mit tegyek 😭😭😐
2018. szept. 2. 15:05
 2/7 anonim ***** válasza:

Hivd fel a dokidat!

Ha nincs menj be a korhazba nezesd meg magad

2018. szept. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kórházban akkor voltál már ezek szerint. Hazaengedtek?
2018. szept. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet hogy ahol lakom itt a kórházban nem engednek ki csak úgy szóval ha most bemennék "feleslegesen" akkor nem engednének haza hanem benttartanának épp ezért csak akkor mennék már mikor jön a babym 😍😍 és igen voltam már én akkor három nap után hazajöttem mert nem csináltak velem semmit és gond se volt még se akartak hazaengedni pont ezért nem mennék feleslegesen most sem
2018. szept. 2. 17:04
 5/7 Szaszuss ***** válasza:

Szia! Ezek bizony jósló fájások,viszont a hányingernek lehet az is az oka, hogy a baba nyomja a belső szerveidet. Az első terhességemnél nekem az utolsó négy hétben nagyon sokat volt hányingerem emiatt.


Egy lassan 5 éves és egy 3 hónapos csajszi anyukája 😊

2018. szept. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szaszuss ***** válasza:
Még annyit,hogy mivel már 2100 volt az érték így lehet,hogy úgymond rejtett vajúdásod van.
2018. szept. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia :)

Én is első babás vagyok és úgy tudom a hányinger lehet amiatt is hogy a terhesség vége felé vissza térhetnek a tünetek. Ettől sajnos én is sokszor szenvedek. Illetve a másik a szédül, rosszullét ami sűrűn előfordul, de lehet a vérszegénység miatt. Nekem a doki sem mondott rá semmit.


Jó babavárást és könnyű szülést, remélem minden rendben van!

2018. szept. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!