Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek meddig volt jósló...

Jbfanfiction kérdése:

Kinek meddig volt jósló fájása? Hogy indult be a szülés? Volt valami előjele?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok és lassan 2 hete folyamatos jósló fájásaim vannak és már jó lenne ha elmulnának.. Valami praktika? Nektek meddig tartott? Meleg fürdőre enyhül de aztán fél óra és vissza is tér már nagyon nehezen bírom voltam dokinál nospat írt ki de az se ér semmit

2018. szept. 7. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem sok joslom volt,de pihesre es melegzuhira elmult. Az igaziak nem enyhulnek es hidd el megerzed...😁

Nekem annyi elojel volt,h este ereztem,hogy nagyon ott lennt van a fejecskeje egesz ejjel pisilni jartam,es kemenyedett a hasam. Reggel egy kicsi fajasra keltem fel ami 20 perc mulva ismet jott..aztan egyre surubben es elment a nyakdugom hirtelen. Onnantol erosodtek. Aztan megvartam az 5 perceseket lezuhiztam hajat mostam,aztan mentunk a korhazba.:) 4 ora alatt meg lett.

Konnyu szulest neked.

2018. szept. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt jóslóm , de a kórházban együtt feküdtünk bent egy kismamával mind a ketten 40 hetesen lettünk befektetve. Neki már egy hete jóslói voltak nekem semmi. Engem egy hétre rá csak úgy elöntött a magzatvíz jöttek a fájások és egy napi vajúdás után született meg a kisfiam. A szoba társamnak akinek már két hete voltak joslói ( nem is akármilyenek mindig ment a dokihoz nstre, hogy na most elindul , de elmúlott mindig) utánam szült még két nappal indított császármetszéssel.

Van egy ellenpélda is egy másik barátnőm ! Jóslózott már 34.héttől és 37 hetesen ment is szülni beindult neki egy jóslóból igazi fájás lett.

Mindenkinek más.

2018. szept. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!