Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » S. O. S. Volt úgy valaki,...

S. O. S. Volt úgy valaki, hogy fajásai voltak és még nem ment el a nyákcsap? Nagyon durva fájásaim vannak, próbálom mérni, kb 10 percesek de nem rendszereződött még.

Figyelt kérdés
Már van egy fiam, tehát különbséget tudok tenni jósló és nem jósló fájás között.De ott szülés előtt 4 nappal elment a nyákdugóm, most meg semmi csak a fájások. Járt valaki hasonló cipőben?nem tudom elinduljunk- e a korházba.5 percesekkel is ráérnénk.
2018. szept. 8. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Én nem találkoztam vele. Gondolom valamikor a kórházban történhetett. 15 percesekkel indultunk, mert messze van és 3.gyerek.
2018. szept. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rn észre sem vettem mikor ment el, nem az a döntő :)
2018. szept. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pont a héten mondta a dokim, hogy nem biztos hogy egyben megy el a nyákdugó. Van akinek lassan és annyi hogy valamivel megnő a hüvelyváladék mennyisége.

Lehet nálad is így van/volt.

2018. szept. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szultem mar ket gyereket huvelyi uton, de nyakdugot meg nem lattam soha, csak itt olvasok rola rendszeresen.

Az elso vajudasom alatt tagulasos verzesem volt viszonylag sok, de az is a 2 perces fajasokkal jelent csak meg. (Hozzateszem, hogy 3 percesekkel indult a vajudasom eleve.)


Szoval ha egeszen biztos vagy benne, hogy ez vajudas, akkor ne vard a nyakdugot. Rendszeres 5 percesekkel induljatok a korhazba, ha rendszerezodik es surusodik.


Nekem egyebkent a masodik indult nagyjabol 10 percesekkel, de nem volt rendszeres igazan. En nem akartam meg indulni, defelhivtam a szulesznot es rabeszelt egy vizsgalatra.

Nah, mire beertunk es kerult orvos is, addigra ugy kizokkentem, hogy leallt minden.

Ott vartam 2-3 ujjnyira nyitott mehszajjal 4 napot, hogy ujra beinduljon a szules, vegul inditva lett...

Szinte biztos vagyok benne, hogyha akkor kivarom otthon, nyugalomban amig erosodik/rendszerezodik, akkor nem allt volna le feluton a vajudas.


Minden jot nektek!

2018. szept. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az elsővel a kiírt napon elment a nyákdugó, 40+6 hetesen magzatvízelfolyással indult. A másodikkal 40+2 hetesen, fájásokkal. Ott nem találkoztam a nyákdugóval. 5 percesekkel indultunk a kórházba, ott folyt el a víz, még mielőtt burkot repesztettek volna.

Lehet már meg is szültél mire ezt olvasod, így boldog babázást kívánok, ha még nem, akkor könnyű szülést.

2018. szept. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött ki a nyákdugó. Magzatvíz sem folyt el. Rendszertrlen fajásaim voltak egész nap. Estére rendeződtek de akkor már nagyon sűrűek voltak, épphogy beértünk a kórházba.
2018. szept. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, megszültem. Egész nap rendszertelen fájásaim voltak, nem is rendeződtek. Anyukám 9 órakor rábeszélt, induljunk el a korhazba.10-re értünk a férjemmel a korházba, 23:58-kor megszületett a lanyunk. Köszi mindenkinek.
2018. szept. 11. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!