Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés alatt gátmetszésem és...

Szülés alatt gátmetszésem és hüvelyrepedésem is volt. Jövő héten megyek a 6hetes kontrollra, ilyenkor már meg lehet bororválkozni intim területen?

Figyelt kérdés
2018. szept. 10. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ha úgy érzed, de erőltetned nem kell. A kutya se fog megszólni érte, ha úgy véled, még túl érzékeny a terület ahhoz, hogy borotvával közelíts hozzá.
2018. szept. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy te érzed. Nekem sajnos császárom volt, szépen begyógyult addigra a hegem, de ott inkább nem matattam még a borotvával, messzire elkerültem a vágást.
2018. szept. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak fura lenne úgy menni a kontrollra hogy a doki nem lát semmit akkora bozont van ott. :))
2018. szept. 10. 11:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg nincs olyan géped amivel rövidre tudod nyírni?

A te lelked is nyugodtabb lenne, ha csak pár mili marad és biztosan nem irritálnád vele a területet.

2018. szept. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A doki biztos látni fog mindent szőrtől függetlenül. Ha tényleg nagyon hosszú és még borotvával nem esnél neki, ami teljesen érthető, de zavarna így odamenni, vágd rövidebbre, akár egy kisebb olló is megteszi ha géped nincs.
2018. szept. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!