Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon nem akarok szülni...

Nagyon nem akarok szülni természetes úton de muszáj lesz Mennyire nehéz az első fiatalon 19 évesen?

Figyelt kérdés

Láttam videókat a gátmetszés nagyon borzasztó és azért ide hatalmas erőkifejtés kell én pont ettől tartok hogy mi van ha nem lesz erőm kinyomni..

Pánikbeteg vagyok ha akkor jön rám a pánik mit teszek majd? Az orvosok mit tudnak tenni?

Barátom bent akart lenni de azt mondtam nekem sokkal megnyugtatóbb ha kint vár meg.


2018. szept. 11. 18:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Nem is híztam, erősödtem meg 51 kiló vagyok összesen 4 kilót híztam..

És már a finishben vagyok..

2018. szept. 11. 18:57
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

38 évesen a 3. gyerekkel is tartottam a szüléstől.

Hülyeség videokat nézni.

A barátod meg legyen bent, hidd el nagy erőt tud adni és nem fogod magad kiszolgáltatottnak étezni.

A kg nem számít, nem azon múlik.

2018. szept. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne nézz videókat tök fölösleges pánikkeltő


Ha nem lesz erőd akkor még segítenek kihúzzák belőled ennyi


A gyerek ígyis úgyis ki fog jönni

Az ösztönök hajtanak nincs olyan hogy nincs elég erőd amikor fejes gyengeség van akkor pedig elveszik császárral.


A császár egyébként összességében nehezebb mint a hüvelyi szülés, hogyha minden rendben van.

2018. szept. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer elindul a szülés, akkor szülni fogsz, teljesen mindegy, hogy pànikolsz, vagy mennyi erőd van. Bent nem maradhat, túl fogsz esni rajta.
2018. szept. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Panikbetegen ilyen videokat nezel?

Ne haragudj, de erre mi szukseg?!

En nem lattam szinte semmit az en szulesembol.

A gatmetszes... ne nevettess. Nem is ereztem belole semmit. Még csak az erzestelenito injekciot se, mivel fajas kozben adjak be.

Nyugi, nem fogod erezni.

A fajasokat meg vhogy ki kell birni, ez van. Bent nem marad, nyomni fogsz automatikusan...

2018. szept. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne nézz videokat!


Én 2 gyereket szültem, de elképzelésem sincs szerencsére hogy hogy néz ki egy szülés! A zárójelentésből tudtam meg hogy csináltak gàtmetszést, meg sem éreztem. Mondjuk látni sem láttam hogy hol volt, hetekig nem mertem megnézni az érintett területet 😅

Furán hangozhat, de mikor ott tartasz nehezebb nem nyomni, mint nyomni! A gyerek így vagy úgy, de kijön!

A pánikbetegségről az orvost kérdezd.

A párod meg - ha tényleg jó a kapcsolat - marha jól jönne ha bent lenne, és teljesen kivitelezhető, hogy az ég világon semmit se lásson!

2018. szept. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Nálam nem volt sem gátmetszés sem repedés, ilyesmi tehát meg lehet úszni. :) Ne nézz ilyen videókat de komolyan, csak a frászt hozzák az emberre. Én nem vettem bent tudomást szegény férjemről mert nem igazán voltam tudatában a dolgoknak a vajúdás alatt de ő azt mondta, hogy még így élete egyik legszebb pillanata volt és ki nem hagyta volna semmi pénzért. Lesz erőd kinyomni hidd el, 20 óra vajúdás után is összeszedtem minde erőmet ami komolyan nem tudom honnan jött mert egy falatot sem ettem. :D Pánikbeteg én is voltam és hidd el, hogy ez nem az a szituáció ahol rád fog jönni a pánikroham. :)
2018. szept. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Én a császárról tudok nyilatkozni. A műtétet végig éreztem, és fájt is a gerincérzéstelenítés ellenére is.

Ami utána jött, az még rosszabb volt: alig bírtam megmozdulni, aludni a fájdalomtól. Még egy oldalra fordulás is felért a kínok kínjával az első napokban. És ott volt a babám, akit így láttam el, 12 órával a műtét után már végig velem volt. Mivel nem volt tejem, sokat sírt; én meg sétálgattam vele a folyosón egy egész éjszakán át. A végeredmény az lett, hogy combközépig korom feketére bevéreztem, amitől utána csak még jobban fájt... 2 hétbe telt, mire elfogadhatóan tudtam mozogni.

Ezzel szemben azok a szobatársaim akik természetesen szültek, vígan ugráltak fel a babájukhoz, órákon át kint trécseltek a hozzátartozóikkal. Néhány nap után mindegyikükből ömlött az anyatej, amíg az én babám éhezett, és csak akkor kapott tápszert, amikor már a kiszáradás jeleit mutatta... A fájdalom miatti stressz miatt nem lövellt be a tejem, csak a 3. héten.

Szóval nem olyan jó 'móka' a császár sem. Sem a babának, sem a mamának. 8 hete történt ez velem, és még mindig előfordul, hogy fáj a hasam.

2018. szept. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

En 18 eves vagyok,4 hete szultem a kisbabam.:)

En is tartottam tole,de amikor beindul annyira osztonosen jon minden,hogy nem ezen fogsz parazni,ezt garantalom neked!

Sot,mivel meg nem szultel ezert nem tudhatod mirw szamithatsz,jonnek az esemenyek egymas utan. Valoszinu hamar megszulsz mint en,azt mondjak fiatalabban konnyebb a szules. Nekem 3 ora alatt meg lett,mar 3 ujjnyival mentem be a korhazba amikor mar 5 perces fajasaim voltak.

A gatmetszest nekem akkor csinalta a szuleszno amikor jott a fajas,igy semmit nem ereztem,hiszen a fajasok addigra szunet nelkuliek es annyira erosek,hogy eszre sem fogod venni. Sot nekem kicsit megkonnyebules volt a gatmetszes,mert hamarabb kijott a babam. A tolofajasok mar egyaltalan nem fajtak,az egy eros szekelesi inger,es hihetetlen ero lesz benned hidd el! Annyira nyomnod kell majd.

A varras nekem nem fajt,kaptam injekciosan erzestelenitot.

Viszont nekem utana nagyon fajt amig ki nem vettek a varratokat.

De amint kijon a baba ,onnantol mintha elvagtak volna a fajdalmat,mindent elfelejtesz!! 😊 Nekem is bennt volt a ferjem,nekem hatalmas erot adott.:) torolgetett vizes torolkozovel,itatott..

En sem hittem el akkor,de errol minden no aki szult,megerosithet,hogy igy van.

Par jo tanacs amit fogadj meg tolem: - Lelegzetvetelre ha figyelsz hamarabb tul leszel a fajason. Nagy levego be,es mintha egy pihet fujnal el,ugy fujod ki.

- Amikor azt erzed mar nem birod tovabb,annyira faj elveszted a fejed,akkor gondolj arra ,hogy minden fajassal egyre kozelebb kerulsz a babadhoz,hiszen o is megszenved akkor. Amikor a fajasok egyre erosebbek azt jelenti hamarosan jonnek a tolo fajasok.

-jarkalj sokat,hogy a gravitacio lejebb huzza a picit.

-csukd be a szemed amikor nyomsz,mert beverzik.

+1- Legyel eros!:)

Konnyu szulest kivanok neked,es jo egeszseget neked es a babanak is!💕

2018. szept. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem kell igy ha nem akarod. Kèt lehetősèged van adsz 10.000ftot egy szemesznek, aki ir egy papirt h szemfeneksullyedesed van, vagy egy pszichiaternek aki ir egy igazolast h annyira szorongsz h nem ajanlja a huvelyi szulest. Mindket esetben kotelesek csaszarozni. Masik lehetoseg, keresel egy jo fogadott dokit, elmondod h progicsaszart akarsz, kifizeted a tiszteletdijat( baromsag h csaszar miatt mindenki tobbet ket, van aki tobbet van aki ugyanannyit) es ugy lesz ahogy akarod. Ez a te tested senki mas nem donthet rola. Vedd a sorsod a kezedbe.
2018. szept. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!