Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Békéscsaba szülészet elő...

Békéscsaba szülészet elő érdekelnének tapasztalatok? Aki frissen szült a réthyben van itt olyan kismama?

Figyelt kérdés
2018. szept. 12. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
En igaz hogy 4 eve szultem ott es fogadott orvosom se volt . Azt kell mondanom hogy ezek ellenere korrektek voltak velem. Igazabol mi erdekel a korhazzal kapcsolatban ugy konkretan kedves kerdezo?.
2018. szept. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia! Nekem van fogadott orvosom és maga a szülés illetve a kórházban töltött aprók menete tapasztalatok észrevételek érdekelnének

!

2018. szept. 13. 12:36
 3/5 A kérdező kommentje:
*napok bocs
2018. szept. 13. 12:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem attol fuggetlen hogy nem volt fogadott orvosom vegtelenul rendesek voltak velem pedig nagyon nehez eset voltam amikor vajudtam.csak setaltam es setaltam fel ala eletemben nem mentem annyit mint akkor. Na meg sztem hisztis voltam de a fajdalomtol. De segitettek. A bent toltott ido nekem nem egy jo emlek mivel a babamat atvittek gyulara komplikaciok leptek fel ,nem volt kora szulott igaz csak eppen de ez a bekesi orvosomnak koszonhetem. De a lenyeg hogy azota semmi panasz minden rendben fejlodik rendesen es igen kis rosszcsont lett belole.:D. De alapjaba veve jo. Megkerdezhetem ki lesz az orvosod? Nekem Ombódi Robert volt.
2018. szept. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok :) a szules nem fogok hazudni kegyetlen,borzalmas. Nekem annyira fajt hogy a telefonomat nem tudtam felvenni. A parom volt bent velem o ertesitett mindenkit hogy szulok es persze mindenki velem akart beszelni amit egyebkent soha nem fogok megerteni..:D
2018. szept. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!