Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ilyen esetben nagy eséllyel...

Ilyen esetben nagy eséllyel újra császárom lesz?

Figyelt kérdés

Előzőleg a méhemet teljes hosszában megfelező méhsövény miatt volt 3 hysteroscopos méhműtétem. Ezután a kislányom császármetszéssel született természetesnek induló szülésből, mert magasan maradt, mivel a méhem nem tudott hatékonyan összehúzódni és nem is tágultam 1 mm-t sem... Illetve volt egy méhnyak műtétem is korábban.

A medencém is nagyon szűk, de ezzel nem igazán foglalkozott az orvosom már akkor sem, amikor nekiindultunk a termeszetes úton szülésnek.

Mit gondoltok, ezek alapján a következő szülés is nagy eséllyel császár lesz?


2018. szept. 14. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen!
2018. szept. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2%

Remeljuk!

Vagy fogyatekos gyereket akarsz mert nem fer ki, csak, hogy elmondhasd , kinyomtam ?! ( mint minden emlos)

2018. szept. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 Köszi a szívélyes hozzászólást! Pont, hogy 'arra gyúrok', hogy ennyi problémával a hátam mögött ne rizikózzon velünk senki, és ne kelljen kérnem, hogy a következő szülésem már programozott császár legyen. Azért kérdeztem rá, mert a VBAC-es oldalon azt olvastam, hogy azoknál indokolt az ismételt császár, ahol az előzőt kiváltott okok továbbra is fennállnak. Nekem nem volt egyértelmű, hogy ebbe a kategóriába tartozom-e...

De azért te jó nagy suttyó paraszt lehetsz...

2018. szept. 14. 10:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen "multtal" a hatad mogott inkabb a csaszarnak van eselye. Nekem az elso szulesem csaszar volt, mert en sem tagultam semmit sem es allitolag ilyenkor nagy esely van arra, hogy a 2.-nal sem tagul az ember. Most varom a 2.babam es ugyan megengedik h.megprobaljam a term.szulest, de ott lebeg a csaszar gondolata. De nalad inkabb a mehmutetek miatt van tobb esely ra.
2018. szept. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyi méhet érintő műtét után szerintem meg tudod beszélni, hogy programozott legyen. Barátnőmnek endometriózis műtét után már az elsőnél azt ajánlgatták (aztán még lett kettő).
2018. szept. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!