Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » , sürgős! Mi lehetett ez...

Bogyo0528 kérdése:

, sürgős! Mi lehetett ez magzatvíz? Többi lent?

Figyelt kérdés

kb két órája takarítgattam amikor víz szerű folyásom volt.színtelen szagtalan volt, viszont a mennyisége kb annyi volt mintha be pisiltem volna és olyan érzés is volt. Azt hittem hogy már itt az idő de addig nem akartam hívni a mentőket amíg nem jönnek a fájások. az orvosomat hívtam de nem vette fel 😏

még most sem érzem a fájásokat csak a derekam és onnantól lefelé a combomig görcsölget. de az már napok óta !😞 Valaki volt már így ? lehet hogy nemsoká jön a szülés? már nem bánnám és már nagyon várom a babocámat. 37hó+4napos vagyok. (Negatív hozzászólásokat nem kérek, így is stresszes vagyok😏😅😩)



2018. szept. 17. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a magzatvíz elfolyásától számítva 2-3 óra múlva kezdtem csak érezni a fájásokat. Viszont a víz mennyisége egyértelmű volt, ezért be is mentünk a kórházba. Nem tudsz bemenni a kórházba, hogy megnézzenek?
2018. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Eléggé magzatvíznek tűnik, menj orvoshoz. Aztán könnyű szülést :)
2018. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem mikor a magzatvíz jött, akkor az nem szivárgott, hanem ömlött. Gyorsan felugrottam és törölközőket dobáltam magam elé, hogy ne ázzon el a lakás. :) Nekem olyan kevés folyásom, mint amit te írtál, az utolsó hónapokban rendszeresen volt.
2018. szept. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez volt,nem tudtam eldönteni mert csak szivárgott,de az volt,ugyhogy szerintem menj be mielőbb a korházba megnézetni
2018. szept. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem először csak szivárgott, vékony sugárban csordogált végig a lábamon. Semmim nem fájt még kb 2 órát, viszont görcs húzta a jobb combomat végig. Én bemennék a helyedben a kórházba.
2018. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
Menj be surgosen! Tobb mint valoszinu hogy az es ha nem mesz be idobe fertozest kaphat a babad!!
2018. szept. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet magzatvíz, előfordul, hogy a baba befedi a lyukat, ezért állt el a folyása. Feküdj le, hátha kimozdul a baba, és akkor meglátod, tényleg folyik-e. Illetve vegyél egy zuhanyt, hátha alakulnak tőle fájások.
2018. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A magzatvíz édes illatú. Az elsőnél szivárgott, de nem is vettem észre, csak mindig éreztem az édes illatot mikor wc-re mentem, nemsokkal utána elfolyt az egész, na akkor tudtam meg mi volt az édes illat.
2018. szept. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat😊 tegnap délután be mentem a korházba és az orvosom azt mondta minden rendben van .az átlagosnál kevesebb magzatvízem van szóval az folyt..de viszont a méhszályam teljesen zárt.de voltak görcseim ilyen szúró nyilaló a hasam alján..és a derekam is fájt ilyen mensis görcs,már két napja. szerintetek meddig húzom ki? remélem már nem sokáig szülni akarok már mert elég terhes a terhességem 😏.

😄


(*ja és 37hetes nem hós**😂 )

2018. szept. 19. 09:35
 10/13 A kérdező kommentje:

ja és még annyi hogy tegnap este egy pici barnásos folyás is volt 😳

Köszönöm továbbra is a válaszotokat!

2018. szept. 19. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!