Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák! Volt valaki így...

Bogyo0528 kérdése:

Anyukák! Volt valaki így akinek szivárgott a magzatvíz terhessége alatt? Többi lent

Figyelt kérdés

Hétfő délután folyt kb 2dl mennyiségű magzatvíz és este felé mensis görcseim voltak. azt hittük h szülés lesz. de reggelre el múlt.másnap be mentünk a korházba a dokim megvizsgált a méhszájam teljesen zárt volt az ultrahangon megállapította hogy az átlagosnál kevesebb lett a magzatvíz de azt mondta hogy ez nem jelent gondot. de este nedves volt a bugyim és szerintem a magzatvíz szivárgott.ez volt kedden, az este is görcsölt a hasam alja és a derekam is. tegnap este is ugyan az.ma voltam Nst-n azt mondta hogy teljesen rendben van az Nst-m. 38 hetet tölttem ezen a napon. szerintetek meddig húzom ki még? már nagyon várom a kicsi babám. és már a terhességem is ellég terhes ,nem bánnám ha ezen a héten szülnék.

Köszönöm a válaszokat előre is 😊



2018. szept. 20. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasonlóan szivárgott a magzatvizem, kézzel burkot repesztettek, és oxitocint kaptam. Este kezdődött (39+3),reggel bementünk, délre a kezemben volt a baba.
2018. szept. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem is a 38+1en mintha szivárgott volna, de szintén 3100 méhszáj. Ne aggódjon kismama nem szülünk még. 38+4 irány a kórház, rendszeres fájások. Ó kismama csak 1 ujjnyira van tágulva. Irány haza.

Aznap éjfélkor elfolyt a magzatvíz, másnap 5re baba volt :)

2018. szept. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 babyboom567 ***** válasza:
100%

De én ezt nem értem,nem tartottak bent?

Nekem rózsaszínes nyálkás folyásom lett, még csak nem is víz szerű,sőt nem fájt semmim,még a szülőszobán sem.És engem bent tartottak,Másnap kaptam oxitocint délelőtt megvolt a baba.Nekem azt mondták vagyis a férjemnek, hogy szivárog a magzatvíz, szóval szülünk, mert fertőzésveszélyes.

2018. szept. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát én sem értem h miért nem tartottak bent vagy indították meg a szülést.az orvosom folyamatosan azt hajtogatta nincs és nem lesz baj😏 de viszont eléggé aggasztó ez a hejzet 😩
2018. szept. 20. 17:37
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha valóban folyna a vized, bent tartottak volna. Valószínűleg az orvos nem látott magzatvízcsorgást. A terhesség végén a hüvelyváladék is több, a nyákdugó is elfolyósodhat kicsit, plusz előfordul akaratlan vizeletcsepegés is. Ha te határozottan úgy érzed, hogy magzatvíz, akkor menj vissza a dokidhoz.
2018. szept. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van a patikában betét,ami kijelzi,ha magzatvíz szivárog. Vegyél párat! Legalább biztos leszel benne,hogy mi folyik.
2018. szept. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Magzatvíz folyt! és a kérdés az volt h akinek szivárgott meddig húzta ki mikor indult meg a szülés!
2018. szept. 20. 19:02
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha magzatvíz folyt, akkor nem engedhet haza, meg kell indítani a szülést, ha pár órán belül nem indul meg. Nem lehet folyó vízzel otthon aszalódni heteket, mert olyan fertőzést kapsz, mint a fene.
2018. szept. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát nm tudom akkor . De már most nem folyik csak akkor folyt. hát remélem nem lesz semmi baj. máskülönben mondta volna az orvosom !
2018. szept. 20. 22:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Látom 5 napos a kérdés, de leírom, hogy nekem hogy volt, hátha később valakinek jól jön. Egy keddi nap többször úgy éreztem, mintha bepisilnék. Vettem magzatvíz szivárgást mutató betétet, ami azt mutatta, hogy NEM MAGZATVÍZ!! Gondoltam elég kellemetlen lesz a következő 5-6 hét, de hát ez van. Este lett egy kis rózsaszínes folyásom, azonnal mentünk a kórházba este 10-kor. Kultúráltan, de lecsesztek, hogy miért nem jöttem elöbb, mert a szivárgástól számított 12 órán belül meg kell indítani a szülést, mert baromi veszélyes a gyerekre nézve a fértőzések miatt!! Teljesen zárva voltam. Azt mondták, ha 3 órán belül nem indul meg magától a szülés megindítják. Végül beindultak maguktól a fájások és hajnali 4-re meglett a kisfiam. Nem értem miért nem csinálnak Veled valamit.
2018. szept. 25. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!