Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39. hét,2 ujjnyira nyitott...

39. hét,2 ujjnyira nyitott méhszáj, nyákdugó felé elment. Mikor lesz ebből már baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már nagyon várom hogy menjek szülni, félek hogy indítani fogják. Második babám lesz, elsővel minden nagyon egyszerű és gyors volt. 39.-re született, fajasokkal mentem kórházba 1,5 óra múlva már a kezemben volt a kislányom. Most már 1 hete nyitva vagyok, se joslo se semmit nem érzek. Nincs fogadott dokim de aki megvizsgált ő már 1 héttel ezelőtt azt mondta hogy 1-2 nap max. Azóta eltelt egy hét :(már mindent kipróbáltam hogy be induljon de semmi....
2018. szept. 22. 05:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bent nem marad nyugi. Miert vagy turelmetlen? Ha mimdent kiprobaltal, add fel, jonni fog nemsokara.
2018. szept. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 hétig volt 2 ujjnyi a méhszáj. Voltak ugyan gyenge, de rendszeres fájásaim napokig, de igazán nem akart beindulni, úgyhogy ráindítottak.
2018. szept. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyilván várnom kell csak félek az inditastol mert még senkitől nem hallottam jót róla. Azt mondták a többetszer szülő ismerőseim hogy sokkal jobban fáj minden ha indítják mintha magától indulna be.
2018. szept. 22. 11:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Miert inditananak ?

A burok all es van meg boven idod a

Terhesseg ideje 37-42 het

2018. szept. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!