Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kenézy vagy Klinika?

RedVanillia kérdése:

Kenézy vagy Klinika?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nekem az a kérdésem lenne hogy a tapasztalatok alapján kinek hol volt jobb szülni ? Vagy ki hol szült és mik a tapasztalatai. El kéne dönetenem hogy hol fogok. De kicsit félek. Múlt hónapba egy 20 éves lány halt meg szülés után elvérzett. Most egy 24 éves lány halt meg toxémiát kapott. Debreceni egészségi ügy is meg halt itt az elmúlt pár évben.. Az Otiba járok rendszeresen ugye és ott is mindenbe bele sz*rnak az ott dolgozok. Nem félek attól így betegesen hogy meg halok szülés közben. Inkább attól jobban hogy a babának baja lesz de ez a félelem se káros mértékben van bennem. De ugye megfordul bennem amikor ilyeneket hallok hogy mik történnek.. Első baba fiatal is vagyok szóval kicsit párás a helyzet de szerintem tényleg nem kóros mértékben :D Csak a lehető legjobb kezek között szeretnék lenni a picimmel

Szóval hol érdemesebb szülni Debrecenben?



2018. szept. 28. 15:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Ha ilyen slendrián mód beszélsz, mint írsz, ne csodálkozz a bánásmódon. Senki se szereti a műveletlen tahó hercegnőket.
2018. szept. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Bánásmód ? Lehet hogy én hercegnő vagyok de hogy te egy értelmezés hiányában szenvedő unatkozó élettelen vagy azis 100%

Itt szó nem volt bánásmódról ! Azzal semmi bajom nem bunkók a dolgozok csak szarnak bele a dolgokba. Kint ülünk 8an a labor előtt és nyitott ajtónál telefonoznak és senkit se hívnak be 30 percig , Én erről beszélek nem a bánásmódról. Szerintem ha legközelebb hozzá szólsz itt valamihez annak legyen értelme is. Ne csak a szánalmas unalmas életedet üsd el valamivel kérlek.

2018. szept. 28. 15:43
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Ilyet fix, hogy nem tapasztaltál az OTI-ban. A rágalmazás büntetendő! ;)
2018. szept. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
Főleg, hogy nincs is már OTI, csak SZTK.
2018. szept. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Akkor remélem börtönbe kerülök emiatt.

Amúgy ezen az oldalon mindenki elmebeteg? Mi a fszomét találnék ki ilyet . Szerinted ettől este jobban fogok aludni ? Hihetetlen...

Nem a jegesmedve érett meg a pusztulásra hanem az ember ez fix :D.....

2018. szept. 28. 15:47
 6/15 A kérdező kommentje:

oti sztk

szerinted az eletem arról szól hogy tudjam mit mikor neveznek épp átt?

2018. szept. 28. 15:49
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a klinikán is előfordulnak sajnos tragédiák, de azért azt is vedd számításba, hogy a régio legtulterheltebb intézménye vagyunk, 5x annyi kismamánk van mint a Kenézynek. Így persze hogy nagyobb az elkerülhetetlen sokszor halállal végződő esetek száma, és nem a tulterheltseg, hanem a statisztika miatt. És tegyük hozzá, a problémás eseteket is hozzánk irányítják....
2018. szept. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik helyen kit akarsz felfogadni.
2018. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#7. válaszoló köszönöm a választ .
2018. szept. 28. 21:27
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

Én is az sztkba járok és igen éhgyomorra 7 től 10ig ültem ott, vagy épp álltam.

Ez sajna ilyen. Katasztrófa.

Főleg, hogy mindig változik, újjúl minden, és nem mindig előnyükre.

3 éve egyszerűbbnek tűnt.

Én a kenézyben szültem és most is ott fogok.

Nekem a klinika egy átjáróház és abszolút nem szimpatikus.

Bárki bármikor bemehet, kevés a kedves csecsemős.

Oké felszereltebb ez tény.

Szerencsére nem volt szükség semmilyen beavatkozásra.

A kenézybe cukik a csecsemősök. Es segítenek! Jók a szobák tisztább mint a klinika.

Látogatási időben nem nyálazza mindenki körbe a gyereked, van időd pihenni.

Éjszaka is. Hidd el kell. Ráérsz vele lenni még vagy 20 évig 🤣🤣

Az orvosok is jók.

Mindig lesz az aki fikázza a kenézyt vagy a klinikát. Ez örök téma. És vita.

Én így döntöttem. Nekem így jó.

Van lehetőség mindkét helyen nyílt napra menni. Nézz szét.

Boldog babavárást!🤗😊

2018. szept. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!