Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek 20 évesen nem...

Szerintetek 20 évesen nem korai szülni?

Figyelt kérdés
Nemreg lettem 20… most derult ki hogy babat varok,nem terveztuk de attol orultunk neki es a csalad is tamogat,elvetetesrol szo sem lehet,szerintetek nem korai? Vagy nem ciki? :/

#Bababaaa
2018. okt. 6. 22:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
31%
Mennyi munkaviszonyod van?
2018. okt. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
49%
Általában az, de nem az életkor kérdése ez. Van, aki elég érett és egzisztencia is van már eme zsenge korban, ott nincs gond.
2018. okt. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%

kinek hogy... én 20 évesen még úgymond sehol sem voltam, épp elkezdtem az egyetemet, stabil kapcsolat és munkaviszony sehol...


anyám ugyanekkor már házas volt, dolgozott, és nagyon várt rám...

2018. okt. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Zoequeen ***** válasza:
72%
Én 19 eves vagyok majdnem 20 leszek amikot szülök , en is neha gondolol ilyenekre de ez normalis:))
2018. okt. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
28%
de
2018. okt. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
33%

Gondolom, nem a szülőkre akartok gyereket vállalni, hanem saját a egzisztenciátokra. Párod gondolom már a szakmájában dolgozik nem-kezdő pozícióban és te is, vagy aktívan tanulsz, van saját házatok/lakásotok vagy legalább egy jó albérlet, autó, pénzügyi és párkapcsolati stabilitás és legalább fél milliótok félretéve? Ha nem, akkor de korai.


Az érettség nem korfüggő, hogy megmondjam, vagytok-e elég érettek ahhoz kellene ismerjelek.

2018. okt. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
39%

Egy gyerek sosem ciki.. ha valakinek is az akkor ő a ciki, mert még nagyon gyerekes.


Haha mekkora ördögi kör. :o

2018. okt. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nem lenne korai, mivel tudom, hogy készen állok rá és ha készen állok rá akkor kit érdekel, hogy mások szerint korai?
2018. okt. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
54%
Biológiailag tökéletes kor
2018. okt. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
14%
Ha nincs én munkad,pénzes, kulonnlakasotok, sütőtök, akkor igen az! Gyermeket csinalni napuci anyuci nyakara, ciki. De nyugi, mert a mai vilagban mar inkabb mennek szamit, semmi sem ciki, csak az ami normalis
2018. okt. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!