Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen fájdalomcsillapítást...

Milyen fájdalomcsillapítást lehet kérni Győrben szülés közben?

Figyelt kérdés
Kérhetek eda-t,ha nincs fogadott orvosom? Vagy nem fognak annyira foglalkozni velem fogadott orvos nélkül? Szülés előtt kb 1,5-2hónappal költözünk oda,úgyhogy semmit nem ismerek Győrben.
2018. okt. 7. 01:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogadott orvos nélkül kevés helyen fognak veled foglalkozni, Eda-val meg amúgy is szeretnek spórolni elhúzzák addig hogy ne kaphass.
2018. okt. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kaphatsz ha van ügyeletben olyan orvos aki beadja.Altalaban van bent ilyen orvos.
2018. okt. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Győrben nagyon jó dokik vannak, ne félj, fognak foglalkozni veled. Az előfordulhat hogy csak akkor néznek rád amikor kell, és nem a mézes mázos cuki arcukat adják mint a fogadott betegjeinek, de félredobni, nem szakszerűen ellátni senki sem fog, sőt nem bunkók meg semmi, inkább csak nem a legkedvesebb énjüket adják maximum, de személyes ismeretségből mindenki nagyon elégedett volt, én csak itt neten olvastam róluk negatív kritikát, amikor bent voltam mindenki baromi jófej volt és udvarias, jöttek mindig ha kellett ha nem. Szerintem ha időben jelzed be fogják tudni adni
2018. okt. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!