Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi köze van a férfiaknak...

Mennyi köze van a férfiaknak beleszólni a gyerek császárral vagy természetes úton jöjjön világra?

Figyelt kérdés
Vannak olyna bunkó férfiak,akik azt mondják a császár nem jó(falun ez lett beléjük neveleve)az a jó ami természetes.Meglátásom szerint egy férfinak nincs ebbe beleszólása,hogy a nő hogy hozza világra a gyereket ha valaki fél a szüléstől,rosszul tűri a fájdalmat miért ne szülhetne császárral?Elvégre is az ő teste,ő hozza világra a gyereket.Meg vannak esetek amikor csak császárral jöhet világra gyerek orvosi javaslatra akkor az a nő már nem is számit igazi anyának az ilyenek szemében?

2018. okt. 9. 14:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Pontosan annyi amennyi egy nőnek: semennyi. Ha orvosilag indokolt, császár. Ha nem indokolt, természetes szülés. Legalábbis így kellene működnie
2018. okt. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Hál istennek még nem találkoztam olyan férfival aki ügyet csinált volna abból hogy a párja hogyan szül, egyedül az érdekelte őket, hogy mindenki egészséges legyen.

Viszont olyan nővel se, aki a fájdalom tűrés hiánya miatt választott császárt. Ez persze nem zárja ki a létezésüket... bár nem is falun élek.

2018. okt. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen ffival én se találkoztam, nővel már igen, aki inkàbb a császàrt vàlasztotta a vajúdàs helyett. Nem is 1et.
2018. okt. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem semmi. Bár Magyarországon elméletileg a nő se döntheti el, mert a császár nem kényelmi opció, tudjuk, hogy pénzért ki lehet bulizni bármit.

Ha félretesszük, hogy ez mennyire oké vagy nem, és feltételezzük, hogy lehet választani, szerintem se szóljon bele a pasi a partvonalról. Nem az ő teste, nem ő érzi a fájdalmat, neki a gyerekhez van köze, ő pedig megszületik így is, meg úgy is.

(Amúgy nem vagyok császárpárti, olyannyira nem, hogy farfekvés miatti császár után a másodikkal természetes szülésre készülök, de ez a kérdés most nem is azt feszegeti, hogy melyik a jobb).

2018. okt. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Mi most nagyon sokat beszélgettünk a ferjemmel. Nálunk inkább ő a csaszar parti, mert félt minket. Én úgy gondolom ha bármi miatt felmerül a választás lehetősége, akkor véleménynyilvánítási joga van
2018. okt. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
A férfinak ebbe a világon semmi beleszólása nincs. A nőnek van, mert az ő teste.
2018. okt. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Semmi joga nincs, mert nem az ő teste.
2018. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ezen a nők szoktak kattogni.

A férfiaknak mindegy, csak jöjjön ki, és legyen egészséges mindenki.


Azt a részét nem értem, hogy "rosszul tűri a fájdalmat miért ne szülhetne császárral?". Ha a császár fájdalommentes lenne, akkor MINDENKI úgy szülne. A szülés minden esetben fáj. Csak máshogy.

2018. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Falun élek, de életembe nem szólt be nekem egyik férfi se, hogy hogyan szüljek és meg se köpködtek, hogy császáros voltam.Sőt meg se kérdezték:D

Nem tudom milyen vidék a tiétek:)

2018. okt. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem senkinek nincs ebbe beleszólása. Azt kell választani, ami a gyereknek a legjobb,ez pedig orvosi kompetencia. Aki fél, az meg legyen túl rajta, járjon terápiára, tegyen rendet a fejében, mielőtt gyereket vállal. A gyerekvállalás a gyerekért van, nem dekorkellék a felnőttek életében, hogy azon vitázzanak, hogy FoxPostba kérik vagy GLS hozza házhoz a vázát.
2018. okt. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!