Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben megfertőződhet...

Szülés közben megfertőződhet a baba hüvelye is?

Figyelt kérdés

Nagyon makacs gombám van egész terhesség alatt...

Ideig óráig hatnak a kúpok is...

Mi van ha szülés alatt is ez lesz? A doki szerint ne aggódjak...


2018. okt. 11. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj a babával.Kérdező a gombát kezelni kell szülésig.
2018. okt. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szinte vègig volt nekem is.Felvàltva hasznàltam a kúpokat.Egyszer Micovagot máskor Gynoxint,terhessèg vègéig kezeltem magam,nem volt gond szülèsnèl ès utánna.
2018. okt. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van, és sztem már ki se fogom kezelni, mivel már mindent próbáltam. Az orvos szerint nem befolyásolja a hüvelyi szülést. Szülés után megvizsgálják, de legrosszabb esetben is szemfertözödést, vagy nyelvpenészt kaphat el, amit utána jól tudnsk kezelni, de ez is csak ritkán fordul elő. Ha a terhesség elején, vagy közepe felé vagy kezeld magad, ahogy csak tudod, ilyenkor veszélyesebb, mert a felszálló gombától megrepedhet a burok, de orvosom szerint ez is elég ritka, föleg, ha kezeled magad. Probálj meg kevés cukrosat, lisztes kaját enni és rengeteg bio live joghurtot, almát, grépfruitot enni. Ne mosd lent tusfürdövel, csak tiszta langyos vízzel és zuhi után egyböl töröld meg, ne hagyd soká nedvesen. Szedjél cinket, olvastam az is nagyon jó. Mozogj minél többet, ne idegeskedj! Párodat is kezeltesd minimum 2 hétig, addig ne szexeljetek. Én ezeket probálom/ probáltam, nem mondom, hogy romlott volna helyzet, sőt...de azért még most sem mulik el, mindig találnak a törletbe candidát. Én nekem nincs viszketés (már), folyásom van az is elég normálisnak tűnik, mégis van benne gomba, bár én nekem elöször bakteriális vaginozisom volt, azt kikezelték antibiotikummal. Utána jött ez...de ettől még nehezebb megszabadulni. Gondolom a hüvelyem PHja totál felborult, ezért szaporodtak el, meg hát terhesség..ilyenkor fogékonyabbak vagyunk minden fertözésre.
2018. okt. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!