Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Furcsát fogok kérdezni! Van...

Furcsát fogok kérdezni! Van olyan akinek volt mellnagyobbítása, és császármetszése is?

Figyelt kérdés
Nem egyszerre gondolom, a fájdalom összehasonlítása miatt kérdezem. 35 hetes vagyok és még nem fordult be a babám,benne van a pakliban hogy nem is fog. Nem félek a császártól, fájdalomtól se. De úgy látom a többség nagyon tart attól hogy fáj. (Mellnagyobbításom volt, az nagyon fájt pár napig,de mindent csináltam csak lassabban,nem foglalkoztam vele hogy fáj és kész)

2018. okt. 11. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:

A mellnagyobbitas reszehez nem tudok hozzaszolni mert nekem mirigy ala tette a doli.

Volt mar ket csaszarom, nekem jo elmeny, gyors volt, az elso felkeles fajdalmasabb de abszolut kibirhato, nem is ertem a horror storykat amiket irnak sokan hogy mennyire faj es hogy szenvedtek. Hat lehet erezni hogy mutottek de se kibirhatatlannak nem mondanam se olyannak amivel ne lehetne csinalni semmit. En aznap delutan mar alltam apukaval es a nagymamakkal a folyoson, neztek is hogy te jo eg, olyan vagyok mint aki nem ma szult plane nem csaszarral. Nagyobb bajom volt hogy rettento ehes voltam mar, es iszonyatosan faradt, mint aki lefutotta a maratont. Aztan az elkovetkezendo 2 nap folyamatos latogatokkal telt, csomot maszkaltam es alltam. En nayon hamar gyogyultam, naprol-napra lett sokkal jobb, 1 het utan szinte mar semmi bajom nem volt.


Egyik ismerosomnek is csaszarja volt, o ugynigy volt detto mint en, meg neki izom ala tettek az implantot, arra jobban panaszkodott mint a csaszaros hegre.

2018. okt. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő volt. Nem volt kellemes az izom alatt az implantátum,de megvolt az a luxus,ami császár után nem,hogy pihenhettem. Nekem nagy megrázkódtatás volt a császármetszés,sokkal jobban fájt és még a babát is el kellett látnom.
2018. okt. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Nekem ugyan nem volt mellnagyobbító műtétem, de császár előtt volt 12 másik. Volt köztük más jellegű hasi műtét is. Mind közül a császár volt a legfájdalmasabb. Nem a vágás miatt, hanem azért, mert 12 órával utána már úgy kellett helytállnom a baba mellett, mintha nem történt volna semmi. Nem tudtam akkor és annyit pihenni, amitől jobb lett volna. A sok mászkálástól -mert különben sírt a babám- nagyon bevéreztem, amitől csak mégjobban fájt... Lassabban is gyógyultam fel belőle, mint a többi műtétből. Most 3 hónapos a kislányom, és még mindig nem vagyok úgy, mintha nem történt volna semmi...
2018. okt. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

En feltem a csaszartol. Sok rosszat hallottam

Aztam vegul a legrosszabb elmenyem a draincsovel toltott 1 nap volt meg amikor kiszedtek, pedig csak 5-10ásodperc volt.. (nekem iszonyuan fajt, emiatt felek mellmutetet bevállalni, pedig nagyon szeretném..)

Az elso felallas nehez, de azert nem veszes , foleg ha nem vagy elhízott (bocsi,ha valakit megsertek, csak akin tenyleg nagyon sok a felesleg az nehezebbem epul fel- volt szobatarsamat elnezve, hiszek is ebben) en fitt vagyok es vekony, amint kiszedték a drain csoveket, mar jottem mentem boldogan

2018. okt. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!