Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyobb eséllyel indítja be a...

Nagyobb eséllyel indítja be a szex a szülést, ha már hónapok óta nem voltunk együtt?

Figyelt kérdés
40. hétben vagyok, nagyon szeretném elkerülni az orvosi indítást. A terhesség alatt nem szexeltünk, ha most együtt lennénk van esély, hogy beinduljon? A méheszáj fel van puhulva de zárt. Kérlek ne írjátok, hogy majd a baba tudja mikor kell jönnie, csak a feltett kérdésre szeretnék választ kapni. Köszönöm.
2018. okt. 12. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A szex a szülést akkor indítja be, ha amúgy is már majdnem beindult volna. Nem attól indul be, hogy neked jólesik.
2018. okt. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem a sex, hanem a az ejakulatum inditja be.


Nekunk nem jott be, pedig a szulesznom is tanacsolta :)


Nem engedtem az inditast, 40+4re szultem, de ezert befektettek addig (cukros voltam).


Ird majd meg nektek bejott e ez a modszer, konnyu, gyors szulest kivanok, kitartas! :)

2018. okt. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem



Csak akkor hasunál ha éppen egy picisegítség kell hogy a méhszáj gyorsanban érjen, puhuljon.

A vége felé mi sem gyakran szexeltünk, de az utolsó 2 hétben minden nap..

Semmit nem ért, 9 nappal léptem túl a terminust

2018. okt. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

2!


Az orgazmussal járó szex, konkrétan és nem a férfi részéről kell hoyg legyen. Az orgazmus ugyanis mehosszehuzodast okoz

2018. okt. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%

Hónapok óta nem voltatok együtt de most úgymond “bevállalnád” hogy szexelsz a férjeddel, csak hogy végre megszülj?:D....


Egyébként, a kettes jót írt, akkor indítja be a szülést ha már amúgy is közel járnál hozzá!

2018. okt. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5nek: ha nem tudod az okokat nem kell itt bunkózni. Köszönöm a hasznos válaszokat, várom még a tapasztalatokat.
2018. okt. 12. 14:33
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
A mehszaj nyilasat az ondovaladek idezi elo egy bizonyos enzimmel, a noi orgazmus csak mehosszehusodasokat eredmenyez, amitol nem feltetlen nyilik meg a mehszaj!
2018. okt. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jött be, 3 héttel hordtam túl a lànyom, végülis burokrepesztéssel indult be.

De neked hàtha sikerül.

Sok sikert.


(Off: nem tudjuk mi az oka, hogy nem éltetek nemi életet a 9 hónap alatt, gondolom az egyik hsz. ezért írta, amit írt.A szex nincs tiltva ha nincs egészségügyi oka, a babàt nem bàntja)

2018. okt. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem eü ok akkor gondolom félelem.. hisz ha eü ok lenne most nem vállalnád be a sexet. Mindegy. Nem az én dolgom!


Sok séta, lépcsőzés talán segít.

2018. okt. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sütöttem egy tortát, este elfolyt a magzatvizem :) Szerintem süss valamit :D
2018. okt. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!