Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hülye kérdés, de lehet egy...

Hülye kérdés, de lehet egy szülést az anyuka kérésére egy bizonyos napon indítani, ha addig magától nem indul?

Figyelt kérdés
Van egy kismama ismerősöm, akivel közös a baráti társaság, nem nagyon csípjük egymást Arról dicsekedett, hogy az ő gyereke legkésőbb március 30-án fog születni és kérte az indítást, mert akkor még Halak lesz a csillagjegye és nem Kos, mert a Kos egy sz*r jegy és agresszív, és stb... elképesztő, hogy felnőtt emberek lehetnek ennyire ostobák. Na mindegy, lényeg, hogy van ilyen? Hogy te kérheted, melyik nap indítsák a szülést?
2018. okt. 16. 09:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%
Nem.
2018. okt. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
19%
Így nem hiszem, de nekem annó 1 hét túlhordás után azt mondták a kórházban, hogy innentől amelyik nap azt kérem, indítsák, aznap szülünk.
2018. okt. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%

Még akkor is megszuleszteti ha április 20ra van kiírva? :D minek az ilyennek gyerek


amúgy nem, az orvos dönt a baba egészséget, fejlettseget stb szem előtt tartva.


Program császárnál a kiirt dátum előtt kb 2 héttel végzik. Legalábbis nekem ezt mondta a dokim.



Az én fiam kos. Üzenem neki, h az esetleges agresszióját majd rajta vezettetem le :D csak mondja hol és mikor

2018. okt. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
43%
Nem hinném. Itt a protokoll pl, hogy egy hetet még otthon lehetsz terminus után, aztán befektetnek és először finomabb módszerrel indítanak és ha nem indul el akkor mennek tovább. Legrosszabb esetben császár.
2018. okt. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Pénzért sok mindent lehet, és sokan csinálják is, az más kérdés hogy milyen orvos az ilyen.
2018. okt. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Ezt nagyon benézte. Március 20.- ig tart a Halak. 21.- től már Kos van.
2018. okt. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%
Higyjétek el, van az a pénz amiért, és van az az orvos, aki ezt megcsinálja...
2018. okt. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
9%
Nem lehet ilyet kérni, de a császárt szerintem lehet, ha sokat fizet és azt a kiírt időpont előtt csinálják 2 héttel.
2018. okt. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem, amúgy azt hiszem április legelejére van kiírva. 2 vagy 3 talán? De teljesen lényegtelen. Akkor megnyugodtam, hogy az ilyen hülyéknek sem lehet mindig azt amit akarnak...én egy nagyon türelmes és toleráns valaki vagyok, de ez a nő kiakaszt. Nem bírom elviselni a hozzáállását a gyerekhez. Rakatott magának köldökpiercinget mert az milyen jól mutat nagy pocakon, meg úgy szokott járkálni, hogy szalaggal át van kötve a hasa, mert hát őbenne lakik az ajándék... katasztrófa.
2018. okt. 16. 10:23
 10/21 anonim ***** válasza:
53%
Jezusom.... szerintem hamar ignoráld az életedből!
2018. okt. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!