Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Likàr Zsolt vèlemènyek...

Dr. Likàr Zsolt vèlemènyek mostanròl?

Figyelt kérdés
Magànrendelèse mennyi, szülêslevezetès mennyi nàla? És mèg mindig olyan rendes mint mikor elkezdte? Köszönöm.

#nőgyogyasz #Dr. Likàr Zsolt
2018. okt. 17. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
13%

Vélemény tavalyi: ezt találtam róla

[link]

2018. okt. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%

Egyébként Googliban mindent megtalálsz róla. Felesleges volt a kérdésed. Azt nem ártott volna odaírnod, hogy az illető győri. Helyetted is én kerestem rá, ennyire egyszerű.

Igen, ugyanolyan kedves, ugyanolyan odaadó, ugyanolyan lelkiismeretes, ugyanolyan jól végzi a munkáját.

Bocs, csak kicsit felhúztam magam, hogy egyesek képtelenek a keresőt használni.

1. voltam

2018. okt. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Nyugodtan lenullázhatsz, nem nagyon hat meg. Aki hülye, haljon meg. Várom a harmadikat is.
2018. okt. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%

És mint ahogy 2. kommentemben írtam, ugyanolyan jó orvos, mint eddig volt. Ez volt a kérdés, azt hiszem.

Az, hogy mennyi a magánrendelése, mennyi nála egy szülés, azt pont az 1-es belinkelt oldalon elolvashatod. (Szívesen.)

2018. okt. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Kedves" 1es!

A google nekem is a legjobb baràtom, olvastam minden oldalt ròla, de èn a MOST-ra vagyok kìvàncsi, illetve konkrèt szàmokra, amik a MOSR-ròl, (tudod 2018-at ìrunk...) szòlnak! Neked volt kàr koptatnod a klaviatùràt, és infòt gyűjteni, mert olyan kismamàk és anyukàk vèlemènyère vagyok kìvàncsi, akik hozzà jàrnak, nem pedig a te fajta okoskodò nethuszàrèra aki kioktatja a kèrdezőt, nulla hàttèrrel!

Ha negatìvot kapsz, az nem èn voltam, engem nem tesz boldoggà egy kattintàs, amivel itt lehùzlak. Hol èrdekel engem, h hàny szàzalèkos a vàlaszadàsod??? 😂 Na, menj màshova êszt osztani, és ne rabold az időm, nem vagyok ràd kìvàncsi, kocc! 😘

2018. okt. 17. 17:56
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

Nem a lópikulát nem te voltál. Segítségnek indult, de ha te így, akkor én is úgy alapon válaszoltam. Ennyike! Egyébként ismerem a dokit, és elég érdekes módon senki nem válaszolt rajtam kívül.

Koccoltam.

2018. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, ugyan olyan rendes, kedves és profi. Árat nem mond, a terhesgondozás 12ezer emlékeim szerint, tavaly annyit láttam kiírva. Általában a magánbetegei 40-150 között szoktak adni, ki mennyit tud, illetve hogy “sima” vagy császár. Szülésre mindig bemegy, ha nem akkor max azért mert nincs otthon vagy műt. Én mindig mosolygósnak, lazának ismertem meg, egyszer sem viselkedett bunkón.
2018. okt. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. okt. 26. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!