Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debreceni kismamák/anyukák:...

Debreceni kismamák/anyukák: Dr. Lukács Jánosról vélemény? Vagy tanács orvosválasztáshoz?

Figyelt kérdés

A várandósságom 19. hetében járok, orvosválasztás előtt vagyok. A doki, akihez járok sajnos már nem vállal szülést, pedig nagyon elégedett vagyok vele. Elmentem egy másik orvoshoz, de eléggé kiábrándító volt az első találkozás, így hozzá nem szeretnék visszamenni. Lukács Jánost javasolták még, viszont róla nem nagyon találtam semmit. Ha valaki szül/szült nála, el tudná mondani, hogy mikor fogadta fel, milyenek a rendelései, mennyire volt vele elégedett?

Illetve olyanok válaszát is szívesen várom, akik őt nem ismerik, de a saját orvosukkal elégedettek voltak. Nekem a Klinika valamivel szimpatikusabb, így inkább ottani orvost szeretnék, de ha úgy alakul, hogy a Kenézyből találok valakit, akiben megbízom, az sem lenne akadály, hogy ott szüljek.:)


2018. okt. 18. 20:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
Ö klinikán van? Elárulod, h melyik a 2 másik orvos?
2018. okt. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A 12. hét óta hívogatom itt Db-ben az orvosokat, de úgy tűnik valami extra bébibumm lesz márciusban, mert eddig akit hívtam, mind tele van akkorra. Szóval én is kíváncsi vagyok a tippekre, mivel a régim nekem sem dolgozik. :)

18 hetes vagyok most.

2018. okt. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#1: Zatik Jánoshoz járok, és Kozma Bencénél voltam. Zatikról sok rosszat olvastam régebbről, de én nagyon alapos dokinak ismertem meg eddig, problémás volt az elején a terhesség, mindig készséges volt és azonnal fogadott, ha baj volt.

#2 az remek, köszi az infot. :( Elég problémás lesz, mert nőgyógyászati betegségem is van, amit lehet műteni kellene szülésnél. Megkérdezhetem eddig kiket hívtál?

2018. okt. 18. 22:26
 4/18 anonim ***** válasza:

Juhász Alpár Gábort, ő ajánlotta Deli Tamást, de ő is tele. Orosz G. se fogadott. Sápy teljesen off, bár őt nem is akartam.

Nekem második terhesség, első komplikált szülés volt, ezért nekem is jó lenne egy.

2018. okt. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Dr. Erdődi Balázs!

Az elsőt nála szültem, a másodiknál is végig hozzá jártam a magánrendelésére. Most vagyok 38 hetes. Sajnos úgy alakult, hogy el kellett utaznia pont most, átadott egy másik dokinak Dr. Damjanovich Péternek. Ő is nagyon szimpatikus, valószínű nála szülök, mert nem ér addig vissza a dokim. Klinikán vannak mindketten! 😊

2018. okt. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én dr. Major Tamást vagy a feleségét, dr. Barta Tündét ajánlom (Nap rendelő). Én Majorhoz járok, a barátnőm a feleségéhez. Mindkettejükről csak jókat tudunk mondani.
2018. okt. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A Major-Barta páros is a Klinikán praktizál a magánrendelés mellett.
2018. okt. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Pedig Juhász Alpárt szerettem volna hívni. :( Erdődi műtött pár éve, nagyon elégedett voltam a munkájával. Utána viszont nem jártam hozzá, azóta sem hallottam róla túl sok jót, amit nagyon sajnálok, mert tényleg szép lett a műtét helye, így ha nem lett volna ennyi negatív vélemény biztosan hozzá megyek szülni is.
2018. okt. 19. 06:21
 9/18 anonim ***** válasza:
Azért próbáld meg, ki tudja.
2018. okt. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én Zatikot messze elkerülöm... a kislányom majdnem odaveszett az ő nem törődömsége miatt.


a kisfiamat orosz gergőnél szültém 2012 ben akkor még rezidens volt, bár nem fogadtam fel ő "jutott" aznapra . nagyon elégedett voltam vele,


bárki mást ajánlok csak Zatikot nem.

2018. okt. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!