Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beindult a a fajasok de...

Beindult a a fajasok de sajnos elojott a pánikbetegsegem és remegek mint a nyarfalevel! Az egész testem. Mi lesz így?!

Figyelt kérdés
2018. okt. 19. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

A szobatarsam is panikbeteg volt.

Őt csaszaroztak végül. :(

2018. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
És nincs ott veled senki, hogy fájások között gyk-ra írsz?
2018. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Azért csak be lehet venni nyugtatót ilyenkor szerintem, vagy a kórházban adnak. Én is pánikbeteg vagyok, még nem szültem, de együttérzek!
2018. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Az orvosod megmondja mi lesz a legjobb neked és a babának! Csak légy hozzá őszinte és ne hisztérikus, nehogy azt higgye csak megijedtél.
2018. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Hat ha annyira panikolnek biztos nem itt ökörködnék. De te tudod
2018. okt. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
A legtobb panikbeteget nem engedik termeszetesen szulni. De ha te panikbetegkent, vajudas alatt ide irogatsz akkor nem lehet komoly az allapotod. Vagy ha negis akkor lehetne annyi eszed hogy axonal hivod az orvosod, szulesznod es mesz a k8rhazba, hogy segitsenek a gyereked szuleteseben.
2018. okt. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha pánikbeteg lennél, nem lenne erőd még ide írogatni. Ráadásul, ha tényleg beindultak a fájások, akkor sem. X éve szültem az elsőt, mikor beindult, én is remegtem, mint a kocsonya, de eszembe nem jutott, higy gyorsan írjak gyakorira, higy jqj mi lesz így...
2018. okt. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2018. nov. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!