Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császár metszésem...

Programozott császár metszésem lesz másfél hét múlva. Ha nem lesz előtejem se akkor azért adnak tápszert a babának ugye?

Figyelt kérdés
Kicsit előbb lesz a császár mint a kiírt időpontom lenne. Nem akakrok szoptatni/most hagyjuk miért/ és ha nem is lesz se elő se rendes tejem, mikor jönnek rá ott erre? És mennyi idő után adnak tápszert?

2018. okt. 26. 12:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
🙄
2018. okt. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%

Colostrum mindenkinek van.

Legalabb azt add oda neki, ne aggódj attól még nem fog lógni később a csöcsöd.

2018. okt. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Kórházfüggő. Nálunk 3 napig legalább varnak pótlással 37. hét után született egészséges babáknál. Nagyon szigorúak ebben. Addig a folyamatos szoptatást erőltetik. Megy a csecsemősnővér, osztályos védőnő is segíteni szoptatást, ha kell akkor a fejést. De minden kórház más, van ahol pont az ellenkezője van es akkor is tapszerezik/cukros vizezik a babát, ha az anyuk kéri, hogy ne. Az adott helyen érdeklődj.
2018. okt. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

Mondjuk meg kéne mondani a csecsemőosztályon, hogy nem akarsz szoptatni, mert az első pár napban nem igazán adnak semmit, és ne várjanak már arra, hogy legyen, miközben te meg se próbálod.

Nem kell őket hülyének nézni. A gyerekeddel tolnál ki.

2018. okt. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Előteje mindenkinek van. De szólni kéne arról, hogy nem akarsz szoptatni, mert különben csak akkor adnak tápszert, ha már a babád kezdi megsínyleni (besárgul, kezd kiszáradni, lázas lesz... stb.).

Ha nem akarsz szoptatni, akkor vállald fel! Ne sunnyogj a babád kárára...

2018. okt. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%
Akkora szégyen ami Magyarorszagon van! Annyira vissza vannak maradva! Megis hogy kepzelik azt, hogy egy anyuka ha bele pusztul is akkor is szoptatnia kell es ha akar az elso napokban nem tud akkor cukros vizet adnak a gyereknek! Undorito ez az orszag! Kulfoldon elek, Franciaorszagban es itt automatikusa megkerdik az anyukaktol, hogy szeretnenek szoptatni vagy sem. Itt nem szegyen ha valaki nem szeretne es bizony automatikusan tapszert kap a gyerek! Ez talan azert is van mert itt 6 honapig vannak otthon az anyukak a babaval es utana mennek vissza dolgozni, nem 3 evig mint Magyarorszagon. De itt nem is kell attol felni, hogy valakit kirugnak mert terhes vagy a felvetelnel mar megkerdik, hogy mikor szeretnel gyereket... Es aki meg azt allitja, hogy az anyatejnel nincs egeszsegesebb es az kell a gyereknek az is egy visszamaradott primitiv ember... Lattam nem egy olyan gyereket aki csak anyatejes volt de minden kissebb nathatol mar majd meg pusztult, es olyat is lattam aki soha nemkapott anyatejet de evekig egy betegseget nem kapott el! Jo lenne ha már Magyarorszag is fejlodne ezen a teren! Ossze teszem a ket kezem, hogy nem ott szultem!
2018. okt. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem akarsz szoptatni, arra egyből 'rájönnek' mikor odaviszik a babát és mondjàk, hogy elő a mellett, "megtanítom" szoptatni - te meg erre nemet mondasz.


Nekem az első babával nagyon kevés tejem volt, folyamatosan mellen volt szegény, ha már marha rég óta ordított akkor elvitték ès adtak neki tápszert

2018. okt. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

7es, 8as, szó nincs arról,hogy a mellem alakja miatt aggódnék, kicsit mellélőttetek! Plusz a válaszotok semmit se ér.Remélem az ilyenekkel történik a szülés utáni depi, vagy valami amivel jól megszenvednek! Én meg úgy vagyok vele,hogy lehet úgy is csinálni,hogy senki ne készüljön ki tőle és tényleg örömteli legyen mindkettőnknek. És a gyerekvállalás nem merül ki a szoptatásban. A kérdés inkább arra vonatkozna,hogy a nővérek adnak maguktól folyadékpótlást,és ha igen meddig várnak vele, vagy hagyják sírni és nekem kell szólni hogy, adjanak.

2018. okt. 26. 14:48
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Kórháza válogatja


Valahol csak ha baj van


Valahol pedig hamar mert nem akarják hogy tovább kelljen a kórházi férőhelyet tartani csak emiatt

2018. okt. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 37+1 hetesen született meg, indított szülést követően. Én ugyan szerettem volna rögtön megszoptatni szülés után, de még olyan kis ügyetlenke volt, hogy nem ment neki. Mikor másnap reggel behozták az ágyam mellé, akkor mondták, hogy éjszaka már kapott tápszert, szóval nem vártak vele sokáig.
2018. okt. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!