Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » VBAC tapasztalatokat írnátok?...

VBAC tapasztalatokat írnátok? Sikerest és sikertelent is.

Figyelt kérdés
Az egész sztori érdekelne. Nagyon szeretném, és érdekel, másnál milyen volt, hogy zajlott, mennyi segítséget kapott.

2018. okt. 29. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Még csak készülök rá, de Facebookon a legnagyobb VBAC csoportban rengeteg szülédtörténet van, nagyon szeretem olvasni és rengeteget tanulni belőlük. 😊 Hajrá!
2018. okt. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Én is ajánlom a fb csoportot!

A mi történetünk röviden:

Éjfél körül folyt el a magzatvíz, kb 2-re értünk a kórházba. Reggel 6-kor indult be igazán a buli, akkor már fájt. Sokat voltam meleg zuhany alatt. A dokim kb 11-re ért be akkor ő azt mondta 2 ujjnyira vagyok kitágulva. Itt lélekben feladtam kértem a műtétet. Szerencsére nem engedelmeskedett a dokim, mert innen kb 3 óra múlva kezünkben tarthattuk a fiunkat :)

Rövid ideig kaptam kis oxitocint, akkor még egyszer kértem a császárt, de onnantól, hogy azt mondták nyomhatok nem fájt semmi! Inkább 1000 ilyen szülés, mint még egy császár! Nekem a felépülés is sokkal könnyebb volt. A szülésznőnk támogatása nagyon sokat jelentett már a felkészülésnél is.

2018. nov. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!