Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kozma Bence Doktor Úrról...

Kozma Bence Doktor Úrról szeretnék érdeklődni a Debreceni Klinikán. Kinek hogy sikerül elérni vagy hogy találkozik vele a szülés utolsó heteiben?

Figyelt kérdés
Megfogadtuk orvosnak, de igazán rám sem hederít. Soha nem tudom elérni telefonon, sms-re ritkán válaszol. Órákat várok rá, de sosem találkozik velem és elérhetetlen. Szerintetek ez normális egy fogadott orvos részéről ez a hozzáállás?

#szülés #DEOEC #Kozma Bence
2018. okt. 29. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem normális. Minden orvos mas, pl az enyém se hív vissza senkit, de ha nem mut, akkor felveszi a telefont. Sms-t sem ír, mert nem tud pötyögni a telefonján. De facebookon válaszol, ha írok neki (rendes gépen gépel mint a villám). Es ha találkozunk, akkor részletesen válaszol minden kérdésemre. Várni csak akkor kell rá, ha valami pl sürgős műtét, szülés közbe jön. De amúgy nem nekem kell üldöznöm őt. En a helyedben váltanék, ha még van időd rá.
2018. okt. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek fogadott orvosa volt, őt visszahívta, a klinikán pl nst után találkoztak. Várnia kellett rá azt tudom. 2 gyereket szült nála.
2018. okt. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos, már az utolsó heteket járom. De olyan csalódás nekem ez az orvos.
2018. okt. 29. 21:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem az utolsó hetekben lennél azt mondanám válts. Nálam pl. nem nézett méhszájat, az asszisztens közölte, hogy majd szülés előtt kell azt csak nézni. Nemrég voltam másik dokinál, most konkrétan fenyegető vetélés gyanújával fekszek itthon, mert ő nem sajnálta azt a fél percet, míg megnézte a méhszájat (hogy több "jót" ne írjak a Kozmás taliról)
2018. okt. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nem normális, próbálj beszélni másik dokival. Ha valami problémád adódna és nem érnéd el?

Két dokit tudok ajánlani a klinikán, ha gondolod írj rám privátban! 😊

2018. okt. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!