Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második császár? .

Második császár? .

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 császárom volt, utóbbi 4 hónapja. Szépen gyógyulgat kicsit piros még a seb. Jobb oldalon enyhe nyilaló fájdalmak szoktak jelentkezni, a hátam néha borzasztóan fáj. Első császáromnál 3x, most 4x-5x szúrták meg a gerincem, nehezen találták el... Ezzel el is mentem az orvoshoz a kötelező 6 hetes vizsgálat során. Semmi eltérést nem látott azt mondta ez normális. Azonban pár napja a seb felett pár centivel erős nyilaló fájdalom jelentkezett, konkrétan össze rogytam percekre. A hátm szintén borzalmasan fáj. Dokihoz csak most megyek majd. Addig is valakinek van esetleg bármilyen tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2018. nov. 5. 11:38
 1/1 anonim ***** válasza:
ügyeletrek ell bemeni,meg normális dolog
2021. aug. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!