Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr Kálmánchey Albert szülész...

Dr Kálmánchey Albert szülész nőgyógyász Debrecen Kenézy kórház. Vélemény?

Figyelt kérdés

2018. nov. 5. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ő az orvosom. Most várom a 2. gyereket, az elsőt is nála szültem.

Előnyök: -kiváló szakember, -ultrahangos orvos, így nem kell órákat várni mire valaki megvizsgàl,-nincs magánrendelése, munkaidőben vizsgàl, így annyi pénzt adsz amennyit tudsz/akarsz, -csak akkor vizsgál hüvelyen keresztül, ha nagyon muszáj, tehát nem turkál feleslegesen, -szülés után minden nap bejött hozzám megnézni

Hátrányok: -sok betege van, így gyakran kapkod, és nem emlékszik mindenre veled kapcsolatban, -elég nyers tud lenni, néha már kissé sértő,

2018. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsö válaszolóval.

A nővérem is nála szült, én is.

Több orvos és rezidens is jelen volt a szülésemnél de ő volt a legmagabiztosabb, legtudatosabb, tudta mikor mit kell tenni! és neki köszönhetem, hogy a lányomat gátmetszéssel ugyan (4kgfelett volt) de meg tudtam szülni fájásgyengeségek mellett.

Nem fogadtam fel ugyan. Nem adtam neki pénzt. Csupán csak ügyeletes volt.

Mégis bejött hozzám másnap.

Most újra terhes vagyok, szivesen járnék hozzá.

2018. nov. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer találkoztam vele, kifoghattam a rosszabb formáját, mert uh-n duruzsolt és kb. rám sem nézett utána, úgy közölte mi van, egyet mertem kérdezni, azt is megbántam a hangnem miatt, ahogy válaszolt. Amúgy mindenütt azt olvasom, hogy jó doki, Kenézys ismerős ajánlotta is (nem tudott erről az uh-s sztoriról, kérdeztem kit ajánlana a Kenézyben). Szóval szerintem a puding próbája az evés; menj el hozzá egyszer, és tapasztald ki te milyennek találod, legalábbis én eddig ezt csináltam.:)
2018. nov. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Körzeti rendelésen voltam nála, ahol az öltözőből hallottam,az előttem lévő roma nővel milyen mézes-mázas stílusban beszélt, félig megnyugodtam,hogy ez egy rendes doki nem lesz baj. Mikor én bementem,viszont úgy beszélt velem,mint egy kutyával, nagyon faragatlan. Nem volt oka. Nem mentem vissza hozzá. Egy ismerősöm problémáját pedig nem ismerte fel, másik orvoshoz kellett fordulnia. Mint szülészorvos-nem tudom.
2019. júl. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!