Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egyágyas szoba fogadott orvos...

Egyágyas szoba fogadott orvos nélkül. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Hallom, olvasom mindig, hogy az mindig fenn van tartva valakinek a valakijének. Barátnőm is most szült igaz fogadott dokival, jelezte hogy szeretné a szobát, mire közölték hogy foglalt egy programcsászarosnak, aki még meg se érkezett szülni.

Akkor mit ér az a szabály, hogy a szülesi sorrend számít?



2018. nov. 5. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A kórházat kérdezd!

Én a kórházigazgatót is ismerem közelről, mégse jutott egyágyas.

2018. nov. 6. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Mert a pcs-st tudják, mikor szül pontosan. Vajúdni extra sokáig is lehet.
2018. nov. 6. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
A pcs időpontjàt tudjàk. Îgy ha neki van fogadott dokija, akkor nem fogjàk onnan kirakni úgy, hogy 9:00-kor van a csàszàr, az őrzőből akkor kikerül 15:00-kor, és mert valaki megszült 14:30-kor nem fogjàk a szobàt tőle elvenni. Nyilàn ha két hüvelyi szülés van, amit egyiket sem lehet tudni meddig tart ott szàmît, hogy ki szült meg először. Mert lehet megszül az egyik 14:30-kor, a màsik meg éjjel 00:30-kor, na most ha îgy tartogatjàk a szobàt az éjszaka szülönek, akkor ott egy nap bevétel kiesik. A kórházat pedig kb az érdekli, hogy minden nap minden fizetös hely ki legyen adva. Hogy a fogadott dokik és nem fogadott dokik hogy egyezkednek a szobákról az nem. Plusz egy fogadott dokinak érdeke, hogy bekerülj. Nâla szülsz, ha elégedett leszel, akkor ha lesz következö, azt is ott szülöd. Esetleg ajánlod bnödnek õt, az megint bevétel. Ha nagyon meg vagy elégedve, nem szülsz már több gyereket, akkor is lehet az összes nögyógyászati dolgoddal hozzá fogsz járni a továbbiakban a bizalom miatt. Plusz a legtöbb fogadott, ha normális, érzi, hogy azért nem kevés amit kérnek egy szülésért, îgy az a minimum, hogy ami neki 5 mondatába kerül csak, azt elintézi a kényelmedért. Eleve normális egészségügynek kéne lenni, de amíg nincs, addig sajnos farkastörvények uralkodnak. Ismerősnek csípőműtét kellett. Közölték, a várólista 4 év, ha van erre 800.000 ft, akkor 3 hét. Nem jól van ez îgy, de akkoris így működik.
2018. nov. 6. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Ha pedig bnődnek és a programcsàszàrosnak is fogadott a dokija, akkor két dolog döntő. 1. Melyik orvosnak van nagyobb szava az intézményben. 2. Ha egy súlycsoportba tartoznak, kit érdekelt jobban, hogy a kismamàja egyàgyas szobàt kapjon.
2018. nov. 6. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hallottam olyat hogy valakinek sikerült az alapítványi szoba fogadott doki nélkül. Sőt, minél nagyobb rangban van a fogadott, annál valószínűbb hogy összejön.
2018. nov. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ott voltam, de csak a véletlen műve lehetett. Kérni nem gondolom, hogy lehet fogadott doki nélkül. Amúgy nem tudom, miért döntöttek így, sokan szültünk aznap. Először másik szobába mentem, mire befészkeltem magam, addigra szóltak, hogy át kell menjek az egyágyasba. Vizsgálatokra jártam magánúton az ottani főorvoshoz, végül úgy döntöttem, hogy nem fogom felkérni egy kisebb nézeteltérés miatt. Anyu szerint, lehet az ő keze van benne, én kizártnak tartom.
2018. nov. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én annó 7 éve a Dél-Pestiben voltam egyágyasban doki és szülésznő nélkül. A császáros őrzőben feküdtem, kérdezték, megürült a szoba, akar-e valaki odamenni, feltettem a kezem, és költözhettem is befele.
2018. nov. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Kérni nem gondolom, hogy lehet fogadott doki nélkül."

Már miért is ne lehetne? Kérni az ég világon mindent lehet.

2018. nov. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérni lehet, de kb 1% az esély hogy fogadott doki nélkül kap is.
2018. nov. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ennek semmi köze ahhoz, hogy van-e fogadott doki vagy nincs. Attól függ, van-e szabad szoba. Ha van, akkor mehetsz, ha nincs, értelemszerűen a kedvedért nem raknak ki senkit. Csak az intézetvezető tudja elintézni, hogy az ő kismamáinak akár több napig is tartsák a szobát. Ha nem nála szül az ember, akkor tök mindegy, hogy az egyik adjunktusnál vagy az ügyeletesnél...
2018. nov. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!